головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика    Міські новини

«« Назад  6/ 78910/   Далі »»  (Усього: 1069)
    
  

Статистика Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області за 8 місяців 2017 року

14-09-2017

За повідомленням Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області  кількість  зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності на 1 вересня 2017 року становила 1149, у т.ч. 445 юридичні особи та 714 фізичні особи – підприємці. Станом на 01.09.2016 року  кількість зареєстрованих становила 1051 платники (у т.ч. юридичних осіб -489, ФОП -820).


  
    
  

Підвищено розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі алкогольні напої

14-09-2017

Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області повідомляє, що з 9 серпня прийнято, 23 серпня – оприлюднено на Урядовому порталі, а сьогодні 30 серпня опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» №160 постанову Кабінету Міністрів України №634 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957». Постанова №634 набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування, тобто з 9 вересня 2017 року.


  
    
  

Граничний термін сплати податку на майно

14-09-2017

Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області  нагадує, що  настає термін сплати податків власників нерухомого майна. Платники мають сплатити відповідний податок власники нерухомості, землевласники та власники транспортних засобів, що оподатковуються, які отримали  від Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області податкові повідомлення-рішення про нараховану до сплати суму податку на нерухоме майно.


  
    
  

Графік роботи мобільних точок доступу

13-09-2017

Головним територіальним управлінням юстиції в Черкаській області спільно з регіональним центром надання безоплатної  вторинної  правової допомоги розроблені графіки мобільних точок доступу, які будуть працювати в період з 16 серпня 2017 року  по 11 жовтня 2017 року, виїзди на місця відбуватимуться згідно графіків в кожний районний центр.


  
    
  

Увага! Створено оперативний штаб та мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

13-09-2017

З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок врожаю і землі при Черкаській обласній державній адміністрації створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.


  
    
  

Проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

13-09-2017

Відповідно до частики 1 статті 37 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (далі - Закон) контроль у сфері державної реєстрації прав здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі прав з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації прав державними реєстраторами, уповноваженими особами суб'єктів державної реєстрації прав.


  
    
  

Триває загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

13-09-2017

Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової  допомоги інформує, що з  7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.


  
    
  

Оголошення!

07-09-2017

Шановні мешканці м. Золотоноша! В зв’язку з відкриттям проїжджої частини центральної вулиці Шевченка, з 08.09.2017 року буде відновлено звичайний рух міського автобусного транспорту.


  
    
  

Друга скайп – конференція з обговорення проблемних питань зупинення податкових накладних

05-09-2017

31 серпня 2017 року перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв вдруге у форматі скайп – зв’язку зустрівся з платниками податку на додану вартість з обговорення проблемних питань, які виникають у них під час зупинення реєстрації податкових накладних. 


  
    
  

Відео запис чергового семінару для підприємців – фізичних осіб і громадян

05-09-2017

Щомісячні семінари для підприємців і громадян проводяться у новому форматі – доступне відео, тези/презентації та відповіді на всі питання платників. Головне: теми для висвітлення визначають підприємці


  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa