essay-writing-service.org ##EAOXLUZAJRNC7466757777
головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика    Міські новини

«« Назад  6/ 78910/   Далі »»  (Усього: 989)
    
  

Торгівля пивом на розлив для ФОП – платників єдиного податку другої і третьої груп – виключно з застосуванням РРО!

31-05-2017

Актуальне питання – відповідь для фізичних осіб – підприємців з Бази знань у «ЗІР», категорія 109.03. Чи мають право застосовувати книгу обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки і не застосовувати РРО підприємці – платники єдиного податку 2 та 3 груп?


  
    
  

При продажу вживаних технічно складних побутових товарів підприємці – платники єдиного податку 1-3 груп зобов’язані застосовувати РРО

31-05-2017

Звертаємо увагу підприємців – платників єдиного податку 1, 2 та 3 груп, які продають технічно складні побутові товари і зобов’язані застосовувати зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій на консультації Державної фіскальної служби України за актуальною темою. 


  
    
  

ДФС закликає дотримуватись порядку ведення касових операцій та обліку товарів

31-05-2017

Державна фіскальна служба України звертає увагу на дотримання порядку ведення касових операційта порядку ведення обліку товарів у продажу зокрема при реалізації паливно-мастильних матеріалів.


  
    
  

ДФС нараховує податок на нерухомість і за попередні роки

31-05-2017

У зв’язку з численними запитаннями платників податку на нерухомість наводимо актуальні питання – відповіді з Бази знань у «ЗІР» щодо права ДФС обчислити суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи за попередні (звітні) роки після 1 липня поточного року та щодо відповідальності платників.


  
    
  

За квітень Черкаська митниця перерахувала до бюджету 226,4 млн. грн.

31-05-2017

Звітного місяця Черкаською митницею ДФС до державного бюджету України перераховано 226 млн. 435 тис.грн. податків і зборів. Порівняно з квітнем минулого року надходження більші на 13,9 відс. або на 27,7 млн.грн. 


  
    
  

Черкаська митниця забезпечила на ремонт доріг 208 млн. грн.

31-05-2017

За повідомленням Черкаської митниці ДФС за січень – квітень 2017 року фактичні перерахування митних платежів митницею склали 1135,2 млн. гривень. Перевиконання доведених індикативних показників за 4 місяці п.р. склали 454 млн. гривень. 


  
    
  

Очільник області розповів про дорожню кампанію

31-05-2017

Майже 156 млн грн отримала Черкащина на поточний середній ремонт мосту через Дніпро та ділянки автодороги Н-01 Київ – Знам’янка. Це за рахунок кредитних коштів і на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Про це сказав голова Черкаської ОДА на засіданні колегії в понеділок. 


  
    
  

«Важливий – результат!» – очільник області про об’єднавчі процеси

31-05-2017

На Черкащині ще шість звернень про призначення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах спрямували до ЦВК. Про це сказав очільник області Юрій Ткаченко на засіданні колегії в ОДА. Натепер в області вже створено 10 громад-об’єднавців. У низці районів працюють робочі групи. Однак ще лишаються «сірі зони», каже голова Черкаської ОДА. Тобто райони, де немає прогресу в об’єднавчих процесах. Приміром, Жашківський, Звенигородський, Лисянський, Маньківський тощо. 


  
    
  

«Маємо позитивну динаміку», – Юрій Ткаченко про соціально-економічний розвиток області

30-05-2017

Позитивна динаміка зберігається в економіці Черкащини цього року. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на засіданні колегії в понеділок. Ця тенденція утримується з минулоріч. Так, за комплексною рейтинговою оцінкою Мінрегіонбуду, Черкащина торік посіла сьоме місце серед областей. Традиційно має лідерські позиції у виробництві сільгосппродукції, зросли показники капітальних інвестицій, якості освіти, соціальних послуг тощо. 


  
    
  

В рамках акції

30-05-2017

В рамках акції «Випускник-2017» 24 травня 2017 року в технікумі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету Золотоніським міськрайонним центром занятості був організований та проведений ярмарок вакансій для 101 студента закладу за участю кореспондента районної газети «Вісник Золотоніщини» Катерини Комишної. На захід були запрошені заступник начальника Управління агропромислового розвитку Володимир Побиванець, начальник відділу кадрів СТОВ «ППЗ «Коробівський» Любов Строкань, економіст ДП «Агрофірма «Іскра» Людмила Шаруда.


  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa