How to get a bat out of your house
головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика    Міські новини

1234/ 5/   Далі »»  (Усього: 890)
    
  

Є перший мільярд гривень податкових надходжень до місцевих бюджетів

31-03-2017

Надходження до місцевих бюджетів перевищили мільярд гривень. З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 1,008 млрд.грн. податків, що на 250,4 млн.грн., або в 1,33 раза більше, ніж за 1 квартал минулого року. Про це зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.


  
    
  

Роз’яснення щодо електронних декларацій

31-03-2017

Надаємо посилання на роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо порядку та строків подання декларації: http://sfs.gov.ua/anonsi/15622.html


  
    
  

Нагальна інформація для отримувачів бюджетної дотації

31-03-2017

Для отримання дотації за лютий заяву можна подати до 1 квітня 2017 року. Це стосується сільськогосподарських товаровиробників, які мають право на бюджетну дотацію, але ще не подали заяви і наразі не внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.


  
    
  

Де можна зареєструвати права на нерухомість чи зареєструвати бізнес, які розташовані або місцезнаходження/місце проживання яких є території Автономної Республіки Крим. міста Севастополя, а також тимчасово окупованої території Донецької та Луганської

30-03-2017

Державна реєстрація права власності га інших речових прав на нерухоме майно, що розташоване в межах території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей, проводиться незалежно від місцезнаходження такого майна. Ця норма встановлена наказом Міністерства юстиції України від 28.03.2016 № 898/5 „Про врегулювання відносин, пов’язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно, що розташоване на тимчасово окупованій території України”.


  
    
  

Отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану із країн СНД та Балтії

30-03-2017

Громадяни України та особи без громадянства, які проживають в Україні, мають право витребувати документи на підтвердження фактів реєстрації актів цивільного стану, здійснених компетентними органами іноземної держави. Надання правової допомоги та витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану не втрачає своєї актуальності, особливо для держав колишнього Радянського Союзу.


  
    
  

Отримання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

30-03-2017

Законом України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” встановлено, що будь-яка фізична чи юридична особа може отримати інформацію про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав).


  
    
  

До уваги громадян!

30-03-2017

З 14 березня 2017 року до сервісу Міністерства юстиції України щодо спрощенного доступу громадян до адміністративної послуги з державної реєстрації народження долучився Перинатальний центр комунального закладу „Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”.


  
    
  

Увага! До 1 липня 2017 року неприбуткові організації мають привести свої установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України

29-03-2017

Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797 „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” до 1 липня 2017 року продовжено термін для приведення неприбутковими організаціями установчих документів до вимог Податкового кодексу України. Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, що відповідають вимогам пупки. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, включаються органами фіскальної служби до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.


  
    
  

Міністерством юстиції України здійснюється контроль у сфері державної реєстрації

29-03-2017

Статтею 37 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та статтею 341 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” передбачено, що Мін’юстом здійснюється контроль у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - державна реєстрація), у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав), Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр) з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації.


  
    
  

„Он-лайн будинок юстиції” на всеукраїнському рівні

29-03-2017

Втратили свідоцтво про шлюб чи Інший документ про державну реєстрацію актів цивільного стану? Подати заяву про повторне отримання документів відтепер можливо через мережу Інтернет в будь-який зручний час.


  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa