головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів






Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика



    Міські новини

123/ 45/   Далі »»  (Усього: 1069)
    
  

Відео алгоритм дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних

05-10-2017

Незважаючи на значну роз’яснювальну роботу головного управління ДФС у Черкаській області з актуальних питань запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ у липні – вересні ц.р., прості і доступні відео- та письмові коментарі, роздатковий матеріал, запитання платників свідчать про необхідність повторювати алгоритм дій при блокуванні ПН/РК та порядок оскарження рішення Комісії Державної фіскальної служби України. 


  
    
  

Проект «Право платника»: «Підводні камені» першої групи єдиного податку

05-10-2017

У зв’язку з численними запитаннями платників головне управління ДФС у Черкаській області підготувало низку роз’яснень про особливості застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями: правила переходу, облік, звітність, помилки й порушення та як їх запобігти. Перший розгорнутий коментар – для платників єдиного податку першої групи.


  
    
  

ДІЗНАВАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОПОДАТКУВАННЯ - 2017!

05-10-2017

Де і як отримати  якісну податкову інформацію головного управління ДФС у Черкаській області. Всі ініціативні заходи головного управління ДФС у Черкаській області постійно діючі і проводяться безкоштовно. 


  
    
  

Корисно кожному! Відео спеціального вебінару для роботодавців і працівників: блок Пенсійного фонду

05-10-2017

Відбувся перший спільний вебінар головного управління ДФС у Черкаській  області та головного управління Пенсійного фонду в області. Дивіться на YouTube-каналі «Допомога платнику» виступ заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександра Супряги – про нарахування пенсій, стаж для їх отримання, огляд актуального Законопроекту №6614 та відповіді на запитання. 


  
    
  

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

29-09-2017

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.


  
    
  

Інформація про роботу міськвиконкому із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2017 року

29-09-2017

За  ІІІ квартал до міськвиконкому надійшло 84 звернення від громадян міста. Найбільша кількість це звернення до Черкаського обласного контактного центру, всього 34. Більшість цих звернень стосується соціального захисту громадян, а саме: нарахування субсидії, виплата коштів за невикористану субсидію, надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.


  
    
  

Успішна діяльність ТОВ «Гранекс-Черкаси» на Золотоніській землі

28-09-2017

На території с.Деньги Золотоніського району більше 10 років проводить свою господарську діяльність ТОВ «Гранекс-Черкаси», яке займається вирощуванням зернових та овочевих культур. Керує господарством досвідчений бельгійський фермер Том Ван Гоі, який зумів налагодити роботу на українській землі та підняти виробничі показники сільського господарства Золотоніського району.


  
    
  

Про податкову знижку з іпотечного житлового кредитування + алгоритм нарахування знижки!

28-09-2017

До настання граничного терміну подання декларації для реалізації права на податкову знижку за 2016 рік залишилось 3 з невеликим місяці. ГУ ДФС у Черкаській області нагадує фізичним особам про право на нарахування податкової знижки зіпотечного житлового кредитування за минулий рік. 


  
    
  

Застерігаємо підприємців від виконання незаконних вимог шахраїв!

28-09-2017

Нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу! До телефонних атак додались листи – запрошення на підроблених «бланках ДФС» з підробленими підписами керівництва головного управління ДФС в області, якими підприємців викликають нібито для обговорення позапланової перевірки. Також, за повідомленнями платників останнім часом мають місце і виїзди псевдофіскалів з так званими перевірками по виявленню незадекларованої праці.


  
    
  

1130 роботодавців Черкаської області підвищили зарплату працівникам, ще 48 віддали зарплатні борги

28-09-2017

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати поточної роботи обласної фіскальної служби з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали роботодавцям і працівникам про обов’язковість оформлення трудових відносин.


  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

















Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют



www.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa