головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика    Міські новини

12/ 345/   Далі »»  (Усього: 1123)
    
  

Найактуальніше відео для платників спецрежиму оподаткування!

04-12-2017

Лише до 8 грудня 2017 року включно платники спецрежиму, які допустили помилки при реєстрації ПН/РК, що вплинули на результат обчислення в СЕА ПДВ реєстраційного ліміту та значення показника ∑перевищ, можуть подати ДФС розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної у вигляді Повідомлення-РК. 


  
    
  

СТАРТУЄ Всеукраїнський тиждень права

04-12-2017

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини, з нагоди річниці проголошення Загальної декларації прав людини, Указом Президента України від 8 грудня 2008 року було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. 


  
    
  

До відома депутатів міської ради!

04-12-2017

4 грудня 2017 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 30 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про затвердження звіту про виконання програми соціально - економічного розвитку м. Золотоноші за 9 місяців 2017 року, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, вирішення питань земельних відносин та інші питання.


  
    
  

Інформація про зміну тарифів на централізоване опалення,що надає КП « Міський водоканал»

30-11-2017

КП « Міський водоканал» повідомляє,що діючі тарифи на послуги з централізованого опалення є збитковими у зв’язку зі зміною вартості енергоносіїв та розміру мінімальної зарплати. В даний час збільшились ціни ( без ПДВ): 


  
    
  

Понад 70 млн грн компенсації «теплих кредитів» отримали українці у листопаді

29-11-2017

Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію населенню та ОСББ за програмою «теплих кредитів». Цього разу сума відшкодування склала 71 млн.гривень. Зокрема, найбільшу компенсацію – 54,4 млн. грн. – отримали родини на утеплення індивідуального житла, інформують в установі.Майже 3,7 млн. грн. одержали домогосподарства, які встановили твердопаливні котли. Ще близько 12,9 млн. грн. виплачено ОСББ та ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках.


  
    
  

Заяву про перехід на іншу групу єдиного податку слід подати до 16 грудня

29-11-2017

Золотоніська ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області нагадує, що згідно з пп. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298  Податкового кодексу України за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Кодексом для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.


  
    
  

Податкова знижка!

29-11-2017

Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС У Черкаській області нагадує студентам та їхнім батькам  про право на нарахування податкової знижки за 2016 та 2017 рік. Одразу звертаємо увагу – цього року відбулось «перезавантаження» податкової знижки на навчання і витрати рахуються по – новому, без  ранішніх  обмежень та за умови ведення обліку. Але спочатку про знижку за 2016 рік, право на яку можна реалізувати лише до 31 грудня 2017 року. 


  
    
  

Про перехід на спрощену систему оподаткування

29-11-2017

Золотоніська ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області нагадує, що суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (пп. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України). Для цього суб’єкт господарювання має подати до контролюючого органу заяву.


  
    
  

Шановні суб’єкти господарювання та громада міста!

22-11-2017

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради оголошує конкурс „Краща новорічна вітрина”. Переможці конкурсу будуть відзначені Дідом Морозом та Снігуронькою в новорічну ніч на центральній площі міста. 


  
    
  

Щомісячний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян

21-11-2017

27 листопада 2017 року у м.Черкаси відбудеться традиційний щомісячний безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування. Його проведуть фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області для платників м.Черкаси, Черкаського, Смілянського, Золотоніського районів.


  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa