головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів






Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика



    Міські новини

12/ 345/   Далі »»  (Усього: 1069)
    
  

Про порушення норм з регулювання обігу готівки та відповідальність

18-10-2017

Звертаємо увагу платників на те, що одним з найпоширеніших порушень, виявлених перевірками суб’єктів господарювання є порушення норм з регулювання обігу готівки. Наголошуємо на необхідності дотримання законодавчих норм при розрахунках та пропонуємо 7 запитань – відповідей за темою з Бази знань Загальнодоступного інформаційного ресурсу Державної фіскальної служби України, категорія 109.21. Адреса розміщення ресурсу: http://zir.sfs.gov.ua


  
    
  

Інформація про результати роботи відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області

18-10-2017

За 9 місяців п.р. відділом проведено 887 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень. Відбулось 86 службових розслідувань і перевірок, за результатами яких  керівництву державних податкових інспекцій області внесено 13 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 9 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 8 працівникам фіскальної служби області винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.


  
    
  

6,7 млрд. гривень податків спрямовано до зведеного бюджету

18-10-2017

За 9 місяців п.р. від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 6698 млн. гривень податків і зборів. Показник відповідногоперіоду минулого року перевищений на 1927 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 2987 млн.грн., до місцевих – 3711 млн.грн. Також перераховано 2675 млн.грн. єдиного внеску. До держбюджету забезпечено податків майже на 1 мільярд грн.(в 1,5 раза) більше січня – вересня 2016 року. До місцевих бюджетів – на 925 млн. грн. або на 33,2 відс. більше, ніж за дев’ять місяців торік.


  
    
  

Виїзний профорієнтаційний захід для молоді

17-10-2017

Фахівці Золотоніського міськрайонного центру зайнятості 10 жовтня 2017 року провели виїзний профорієнтаційний захід для молоді в Бубнівсько-Слобідському НВК. Школярі були ознайомлені з актуальними на ринку праці професіями та навчальними закладами, де можна їх здобути. Отримали інформацію про формулу правильного вибору професій, яка складається з трьох складових «Хочу – Можу – Треба». Дуже важливо правильно обрати професію. Для цього потрібно прислухатись до своїх побажань, взяти до уваги  поради батьків та вчителів.


  
    
  

Послуги центру зайнятості для окремих категорій населення

17-10-2017

Безробіття – один із факторів, що спонукають людей на злочинні дії, тому дуже важливо, щоб окремі категорії населення  володіли навичками пошуку роботи та були ознайомленні з власними правами. Тому 03 жовтня 2017 року в Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб, які засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. В заході взяли участь Скрипник Олександр  - капітан внутрішньої служби, заступник начальника Золотоніського міськрайонного відділу з питань пробації, фахівець з питань соціальної роботи Золотоніського міськрайонного відділу з питань пробації Фролова Юлія та 7 осіб даної категорії.


  
    
  

До відома!

09-10-2017

Київська ТПП активно сприяє розвитку економіки та підтримує малий та середній бізнес. З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців є можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах:


  
    
  

Шановні суб’єкти господарювання!

09-10-2017

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради оголошує повторний конкурс на право отримання коштів для здійснення підприємницької діяльності через Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва (РФПП) по Черкаській області, який відбудеться 01.11.2017 о 09 год. 00 хв. в кабінеті першого заступника міського голови. 


  
    
  

Шановні суб’єкти господарювання!

06-10-2017

12 жовтня 2017 року о 10 – 00 годині (для керівників сільськогосподарських та переробних підприємств) у м. Вінниці відбудеться масштабний міжрегіональний форум „Agro Vin 2017”, який організовується Центром підтримки бізнесу м. Вінниці за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Метою форуму є обмін досвідом та поширення успішного ведення сільськогосподарської та харчопереробної діяльності між підприємцями різних регіонів України, стимулювання до запровадження переробної промисловості на підприємстві.


  
    
  

Відео та матеріали чергового семінару для підприємців – фізичних осіб і громадян

05-10-2017

Щомісячні семінари ГУ ДФС у Черкаській області для підприємців – це якісне доступне відео, тези/презентації та відповіді на всі питання платників. Теми для висвітлення задаютьплатники. Цього разу за пропозиціями підприємців м.Черкас та Черкаського району викладений порядок реєстрації та застосування РРО підприємцями, у т.ч. при продажу платниками єдиного податку технічно складних побутових товарів. Лектори Олена Заскальна, начальник відділу комунікацій управління організації роботи та Владислав Білоус, начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту. Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=gqUs4IPIzko


  
    
  

Про податкову знижку з переобладнання транспортного засобу + алгоритм нарахування знижки!

05-10-2017

Нагадуємо, що право на податкову знижку за 2016 рік можна реалізувати лише до 31 грудня 2017 року. До настання граничного терміну подання декларації для реалізації права на податкову знижку за минулий рік залишилось 3 місяці. 


  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

















Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют



www.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa