головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
19-06-2015

До уваги осіб, які мають статус Учасника війни, Члена сім'ї загиблого ветерана війни, Дитини війни, багатодітної сімї, ЧАЕС -3 кат та міліціонера на пенсії

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 „Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї”, яка набирає чинності 1 липня 2015 року, визначено механізм реалізації права на отримання пільг з плати послуг за користування житлом, комунальних послуг, паливом, скрапленим газом, телефоном (далі пільги) залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із Законами України : „Про міліцію”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”( особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесенні до 3 категорії), „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (учасники війни, члени сімей загиблих та особи, які мають особливі заслуги перед батьківщиною), „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”( особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), „Про охорону дитинства” (багатодітні сім’ї, будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, в яких не менше року проживають троє або більше дітей, сім’ї, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування), „Про соціальний захист дітей війни”.

Пільги, надаються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

До членів сім’ї пільговика під час надання пільги належать особи, на яких згідно із законодавчими актами, поширюються пільги: дружина (чоловік); їх неповнолітні діти ( до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнанні інвалідами з дитинства І та ІІ групи, непрацездатні батьки. До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані:

1) пенсії;

2) заробітні плати;

3) грошове забезпечення;

4) стипендію;

5) соціальну допомогу (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при всиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);

6) доходи від підприємницької діяльності.

Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах, осіб, призваних на строкову військову службу), та фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб за відповідний місяць.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб, для фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, трьох прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб.

Пільговики повинні подати до управління праці та соціального захисту населення декларацію про доходи, довідку про склад сім’ї, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період. При собі мати оригінали таких документів: паспорт, ід. номер, та посвідчення, що дає право на пільгу.

За детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: м. Золотоноша, вул.Шевченка,70, каб. № 5 або за телефоном : 5-39-88, 5-22-76.
 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa