головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
12-06-2015

Сезон оздоровлення для чорнобильців стартував

З 1 січня 2015 року Закон України „Про статус та соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” зазнав певних змін, зокрема і частині оздоровлення осіб, з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нажаль, відповідно до внесених змін, право на щорічне     безплатне     забезпечення  санаторно-курортними путівками залишено тільки для двох категорій:

·        постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії;

·        дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Звертаємо Вашу увагу, що внесено зміни і до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 № 261 „Про порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, а саме: відмінено обмеження терміну подачі заяв до 15 жовтня поточного року. В даний час путівки постраждалим особам та потерпілим дітям, видаються за медичними показаннями з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості у міру надходження путівок. Тобто, стати на чергу для отримання путівки тепер можна у будь-який час. 

У квітні 2015 року управлінням праці та соціального захисту населення проведено процедуру запиту цінових пропозицій, за результатами якої тендер на забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії по місту Золотоноша виграло ПрАТ санаторій „Мошногір”я” с. Будище Черкаського району Черкаської області. Із санаторієм укладено договір на закупівлю, до кінця 2015 року, 34 – х путівок.

Санаторій „Мошногір”я” забезпечує лікуванням осіб із захворюванням органів кровообігу, органів травлення, органів дихання, захворювань нервової системи, ендокринної системи, органів опору і руху.

Строк лікування для осіб постраждалих внаслідок ЧК 1 категорії – 18 діб. Санаторій забезпечує пацієнтів проживанням у двохмісному номері з усіма зручностями, чотириразовим харчуванням (за показаннями лікаря - дієтичним) і лікуванням, що включає в себе: ЛФК, фізіотерапію, аромотерапію, водолікування, прийом мінеральної води місцевого джерела, теплолікування, лазеротерапію, кліматотерапію, тренажерний зал, підводний гідромасаж, лікувальний масаж.

Спеціалісти управління праці намагаються максимально задовольнити потреби пільговиків, беручи до уваги поділ путівок, як по нозологіям, так і по сезонам. Наразі, ми маємо можливість придбати для відпочиваючих путівку на зручний для них час.

З початку червня вже отримали путівки в санаторій 5 осіб, ще дві особи мають прибути в санаторій 30 червня. Зроблено замовлення путівок на липень місяць.

Стати на облік для забезпечення санаторно-курортною путівкою не пізно і сьогодні. Довідки по даному питанню можна отримати за телефоном 5-39-88, або на особистому прийомі в управлінні (каб. № 3).


Олена Строкань                                    провідний спеціаліст МУПСЗН

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa