головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
02-06-2015

На мітингу біля Золотоніського суду вимагали люстрації його голови

У Золотоноші пікетували міжрайонний суд. Протестувальники зібрались біля будівлі у п’ятницю, 29 травня, аби висловити своє невдоволення необ’єктивними діями місцевого головного судді Олександра Чирви.

Серед основних претензій – неординарні рішення, котрі виносяться останнім часом головою установи. Серед іншого, згадали і ситуацію навколо тиску над директором Центру соціальної допомоги Людмилою Неліною. За словами громадських активістів, на основі лише однієї скарги з боку екс-працівника організації, у очільниці, яка сумлінно виконує свої обов’язки, днями проводили обшуки правоохоронці та вилучили комп’ютерну техніку. Головний закид полягає у тому, що Неліна привласнює квартири пенсіонерів, котрі звернулися за допомогою у соццентр.

Пікетники розповідають, що заява надійшла від колишньої співробітниці установи, яка потрапила під скорочення штату. Її, мовляв, колеги і підозрювали у махінаціях, адже непоодинокими були випадки, коли вона видавала себе за саму Неліну при спілкуванні з похилими клієнтами. Обурення ж золотонісців викликав той факт, що після банального письмового звернення, без жодного попереднього розслідування, міський суд відразу ж дав дозвіл на обшуки та вилучення техніки в соццентрі, у домівці директора та її батьків.

Співробітники Центру соцдопомоги також не можуть повірити у вказані події. Наголошують, що подібні звинувачення дуже серйозні, а людина, котра б займалися махінаціями з нерухомістю, мала б і жити “на широку ногу”. Подібного ж у пані Людмили не помічено абсолютно.

Також протестувальники зауважили, що в інших нагальних міських питаннях золотоніський суд чомусь не проявляє дивовижної оперативності та безкомпромісності. Натякають на ситуацію навколо нічного клубу “Фараон”, що триває цілу весну. Ані міські посадовці, ані силовики досі не змогли туди з’явитись з офіційними перевірками, адже люди у мантіях так і не видали на це дозвіл. Заклад тим часом продовжує працювати без належних дозвільних документів. Заразом і додають, що Золотоноша – місце, де судді так і не пройшли люстрацію, проте саме тут виносились сфабриковані вироки у січні 2014 року, коли після штурму ОДА семеро черкащан відправили на два місяці до СІЗО.

Подібна акція протесту відбулась вперше, проте громадські активісти обіцяють що пікет був далеко не останній.

Взяти коментар у самого Чирви ні обуреній громаді, ні представникам ЗМІ не вдалося, адже працівник суду повідомив, що голова знаходиться у відрядженні. Також наразі відсутня і реакція міського голови Золотоноші, котрий, проте, пообіцяв днями висловити свою позицію щодо скандалу.

 
 
 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa