головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
28-05-2015

Зірковий олімп 2015

25 травня   школа дякувала своїм найкращим учням за плідну співпрацю, вітала з перемогами та успіхами у різних сферах діяльності. Вже традиційний  "Зірковий олімп"  зібрав усю шкільну родину для нагородження активних школярів.

Розпочав дійство танок маленьких янголят Єганової Єви та Котка Даніла, що перетворився на грандіозне хореографічне шоутанцю прапорів  у виконанні учнів  7, 8, 9 класів . Естафету підхопила учениця 4-Б класу Дем'яненко Катя, подарувавши присутнім пісню "Україна – це ти", під  танцювальний супровід учнів 4-А класу.

З піднесеним настроєм глядачі зустріли ведучих церемонії нагородження -  Кисіль Ольгу та Іванову Ірину,  які перейшли до оголошення переможців у номінації  "Юний науковець" . Нагороди, які вручала Наталя Василівна Строкань, завідуюча методичним кабінетом міського відділу освіти, отримали переможці та учасники обласних наукових конкурсів, предметних олімпіад та МАНів. Таких учнів у нашій школі виявилось 15, а ще одним подарунком для них стала пісня  "Я люблю мою країну Україну"  у виконанні шкільного  ансамблю 7-8 класів .

Учні, які лише розпочали свій науковий шлях отримали відзнаки в номінації  "Потяг до знань"  Нагороджувала переможців заступник директора з навчально-виховної роботи Бондаренко Людмила Степанівна. Привітала молодих науковців і учениця 7 класу  Білоус Інна   піснею  "Усміхнися мені" .

Соціальний педагог школи Заєць Оксана Іванівна привітала всіх учасників інтерактивних конкурсів і відзначила їх у номінації "Потяг до знань" . Доповнила вітання і вокально-хореографічна  "Солов'ї"  композиція у виконанні солістки   Різніченко Ольги   та гурту  5-А класу.

Наступна номінація мала назву  "Юна зірка Естради" . Учасників та переможців різноманітних вокальних і танцювальних конкурсів грамотами нагородила заступник директора з виховної роботи Котко Вікторія Олександрівна. Зірки не втратили можливість ще раз продемонструвати свої вміння, зокрема  Корженевська Дарія  викола пісню  "За вікном" .

Та школа це не лише перемоги у олімпіадах і творчих конкурсах, ще одним важливим напрямком діяльності школярів є спорт. Номінація  "Зірковий спортсмен"  зібрала всіх активних, сильних, спортивних учнів, яких нагородила грамотами психолог школи Котко Ольга Миколаївна. А творчим дарунком для спортсменів став запальний танець  "Бугі-вугі"   у виконанні учнів 8 класу.

Є такі учні, які не хапають зірок у науці, не мають чудового голосу та хореографічного хисту, та на них завжди можна покластися, вони виручають не лише своїх друзів, а й весь навчальний заклад, допомагаючи у будь-якій справі, чи даруючи ряд креативних ідей. Саме такі учні отримали перемоги у номінації  "Надія школи" . Педагог-організатор школи Голубович Леся Сергіївна подякувала активістам врученням грамот, а шкільний коленкив  "Краплинки"  доповнив вітання піснею  "Коли співають діти".

Родзинкою Дня подяки став підсумок рейтингової системи роботи класів. В номвнаціїї  "Зірковий клас"   перемогу отримав 10 клас   з класним керівником  Опанасенко Юлією Миколаївною . Директор школи Вертипорох Олена Миколаївна привітала учнів з перемогою, та подярувала  сертифікат на екскурсію від підприємства "Еконія".

Ще однією подякою Олена Миколаївна відзначила дипломом сім'ю, яка незломно протягом 3 поколінь підтримувала вибір шкільного навчального закладу та завжди підтримувала шкільну родину. За плідну співпрацю директор подякувала  Жернаковій Людмилі   та двум її синам -  Михайлу (5-А кл.) та Олексію (9-Б кл.) . Прапор України з написом СШІТ № 2 став гарним подарунком на згадку.

Завершив церемонію заклик до миру у виконанні  шкільного хору.   Всі учні підхопили вже відому їм пісню  "Ми за мир" та феєрично завершили зустріч.

 
 

 
 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa