головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-04-2015

«Арт-майстерня» відчиняє двері!

Починаючи з березня 2015 на базі центру соціальної допомоги розпочав свою роботу проект міської організації «Союз організацій інвалідів Укрїани» під назвою "Арт-майстерня" при підтримці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Проект має на меті допомогу жінкам, що потрапили в складні життєві обставини. Робота "Арт-майстерні" поєднує в собі комплексний підхід, що проявляється в різних формах психологічної роботи в групах, а саме: арт-терапевтичні заняття, тренінгові, психокорекційні групи, творчі та інші заняття.

Основною формою роботи "Арт-майстерні"  є арт-терапія - вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості. Головною ціллю арт-терапії є гармонізація розвитку особистості через розвиток здатності до самопізнання та самовираження. Психокорекційні групи дають його учасникам змогу пізнати причини труднощів у спілкуванні особистісного характеру та глибиннопсихологічну їх зумовленість. Творчі заняття дають можливість для саморозвитку та набуття нових вмінь та навичок у різних напрямках мистецтва.

Одне з планових занять відбулося 22 квітня 2015 та зібрало 25 жінок. Тема семінару "Як навчитися управляти своїми почуттями" виявилась дуже актуальною для учасниць. Атмосфера семінару виявилась дружньою та комфортною – жінки жваво обговорювали проблеми, що їх турбували, та активно спілкувались між собою.  Провела  семінар психолог Ольга Миколаївна Котюн – автор проекту.

Після психологічного майстер-класу учасниці розділилися на 2 групи за бажанням та відвідали воркшопи по декупажу (провдила  майстриня Олена Шевченко) та газетоплетінню ( проводила майстриня Татяна Ярош – голова МО «Союз організацій інвалідів України»).

В подальшому планується проводити заняття за наступними напрямками: «Зустріч із собою» (сприяння процесу самопізнання та саморозвитку), вільне спілкування, потреби і почуття, розвиток емоційного інтелекту , дитячо-батьківські стосунки, взаємини між чоловіком і жінкою, любов і нелюбов у стосунках (дружніх, сімейних, інтимних), здоров'я та ін. Також будуть проводитися цікаві арт-терапевтичні заняття.
 

 Ольга Котюн, Золотоніський міський центр соціальної допомоги.

 

 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa