головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
23-04-2015

День здоров’я у Золотоноші відзначили соціальними вуличними акціями

До Дня здоров’я на базі третьої школи проведено практичний семінар для соціальних педагогів та психологів. Банальне, на перший погляд, дійство відбулося не у формі звичного тренінгового заняття. На думку організаторів, найкращим методом активізації громадської відповідальності учнівської молоді є безпосередня участь у заходах. Навчальний заклад вже має досвід у проведенні вуличних акцій, приурочених до 8 березня та 1 квітня.

За повідомленням міського відділу у справах сім’ї та молоді, започатковану традицію цього дня вирішили поширити і на інші школи. Вчителям та учням було запропоновано взяти участь у декількох заходах.

Для попередження вживання алкоголю неповнолітніми золотонісці відвідували магазини у центрі міста із закликом «Я не продаю алкоголь неповнолітнім» та розміщували відповідну соціальну рекламу.  Всеукраїнська акція «Відповідальність починається з мене» розрахована на специфічну цільову аудиторію – продавців торгівельних закладів.

В рамках акції «Вітамінні бомби» учасники поширювали знання про необхідність здорового харчування та підтримку організму у весняний період. Волонтери роздавали перехожим на центральній вулиці міста символічні набори овочевих продуктів (яблука, часник, цибуля, морква, буряк), які попередньо зібрали учні молодші школярі ЗОШ №3.

Наостанок освітяни та учні пропонували містянам взяти участь у вікторині.про складові здорового способу життя. Перехожим ставили запитання, а в разі правильної відповіді вони отримували бонус – вітамінку. В іншому разі респонденту пропонували продемонструвати елемент ранкової зарядки.

- Вуличні акції – однин з найбільш вдалих методів роботи для молоді. Переваги проявляються в тому, що вони дають можливість публічної демонстрації громадянської позиції, – пояснює мету Оксана Червякова, фахівець відділу. – Позитивний заряд молоді для подальших дій отримується завдяки тому, що вони беруть участь в гарній справі колективного характеру.

Окрім цього, за словами Червякової, діти отримують ще й задоволення від акції, бо волонтери бачать свій первинний результат роботи: роздача листівок, бесіди-дискусії про проблему з перехожими тощо.
 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa