головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
16-04-2015

Наші актори підкорили сцену Черкаського ОІПОПП

15 квітня 2015 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася звітно-виборча конференція обласної Ліги старшокласників Черкащини. Після вітального слова заступника директора Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Сімушіної О. І. слово надали учасникам шкільного театру нашої Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату «Точка зору». Учні презентували виставу «Нам болить за Україну, або Недитячий погляд на війну». Це був перший виступ наших акторів з цією виставою не на рідній сцені, тому і діти, і педагоги дуже хвилювалися. Проте з перших хвилин вистави стало зрозуміло, що нашим акторам вдалося підкорити глядачів. Своєю щирістю, справжністю їм вдалося вразити їх до сліз. «Коли я вийшла на сцену і побачила заплакані очі красивих юнаків, я була вражена,   – говорить Вікторія Коржик.  – Якийсь чоловік плакав, не соромлячись своїх сліз. Це дуже приємно, коли бачиш у залі такі очі – очі, котрі тебе розуміють, котрі переживають разом з тобою». «Приємно, що наші ровесники сприймають події , що зараз відбуваються в Україні, так само трепетно, як і ми», – ділиться враженнями Юля Сідєльнікова. О. І. Сімушіна подякувала юним акторам та їх керівникам. НЕ стримувала емоцій і депутат Черкаської обласної ради Трофімова С.В. Вона подякувала дітям та висловила думку про те, що виступ наших дітей мають побачити всі депутати обласної ради.

Вражені успіхом наших дітей, ми поверталися додому. Сподіваємося, що це додасть їм наснаги та впевненості, а їх майбутнє буде мирним та світлим.

На ній, зокрема, відзначили лідерів. Взяла участь в конференції та надала підтримку «Обласна Ліга старшокласників Черкащини об’єднала лідерів шкільного самоврядування. Ліга працює заради впровадження школярами соціально корисних проектів, створює можливості обміну досвідом. Така громадська робота без сумніву є корисною, сприяє розвитку людей. В майбутньому планую створити молодіжну громадську організацію, щоб продовжувати роботу, використовуючи вже набутий досвід. Хочу працювати на майбутнє нашої країни», - зазначив Олександр Кравець, учень 11-а класу Черкаської спеціалізованої школи 1-3 ступенів № 28 Черкаської міської ради, лідер шкільного самоврядування вже протягом 3-х років.

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa