головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
14-04-2015

Чемпіоном Черкас з волейболу став золотоніський "Златогор"

Протягом шести місяців у Черкасах тривав відкритий чемпіонат міста. За головний трофей змагалося 9 команд. Днями в ПС "Будівельник" відбулися головні матчі волейбольного чемпіонату. За підсумками  9-ти турів основної частини,які проводились на протязі  шести місяців в спортивному залі третього корпусу ЧДПУ, визначались команди які  склали півфінальні пари.

Першими на майданчик вийшли команди «Дніпро» та «Три-чотири». Програвши першу партію 21:25 волейболісти «Дніпра» змогли переломити хід гри і в напруженій боротьбі виграли наступні три партії  25:23,25:20,25:23. Таким чином отримавши перемогу з рахунком 3:1 забезпечили собі місце в фіналі.

Глядачами очікувалась цікава спортивна боротьба в грі між командами «Златогор» та «Коло друзів». Гравці «Златогора» між тим добре налаштувались на гру вигравши першу партію 25:22 в другій вони взагалі не мали особливих проблем від суперника – 25:11! Тим більше несподіваним став програш «Златогором»  третьої партії 22:25. Більш висока майстерність гравців  команди «Златогор» дозволили їм виграти четверту партію 25:21 та забезпечити вихід у фінал.

В грі за третє місце зустрілись команди  «Коло друзів» та «Три –чотири». Перша партія проходила в рівній боротьбі але в кінцівці партії  за рахунок меншої кількості власних помилок перемога за «Коло друзів» 25:20.В наступній партії в напруженій боротьбі з рахунком 25:23 попереду команда «Три-чотири». Подальший перебіг гри показав що це була вирішальна партія тому що гравці команди «Коло друзів» не змогли зібратись і програли дві наступні партії  20:25 та 17:25.

Фінальна гра особливо очікувалась вболівальникам, але відсутність декількох гравців команди «Дніпро» не дозволила їм скласти конкуренцію  супернику. Достатньо легко вигравши першу партію 25:19 гравці  «Златогора» недооцінили силу суперника і програли кінцівку другої партії 27:29!  Зробивши висновки в перерві вони внесли корективи в команді дії і завершили фінал 25:16 та 25:11!

По завершені фіналу відбулося нагородження переможця та призерів Чемпіонату в якому взяли участь директор департаменту освіти та гуманітарної політики міськвиконкому Марина Бакланова,голова ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський,голова Відділення НОК України в Черкаській області,депутат міської ради  Андрій Більда також був запрошений начальник управління у справах сім’ї,молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський.

Команди отримали Кубки та грамоти міськвиконкому та ФСТ «Спартак»  а гравці медалі та грошові винагороди ФСТ «Спартак». Кращі гравці в кожній з команд учасників фінальної частини Чемпіонату нагороджені спортивною атрибутикою Відділення НОК України в Черкаській області.

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ


1. «Златогор»  м.Золотоноша

2. «Дніпро»

3. «Три-чотири»

4. «Коло друзів»

5. «Ч І П Б»

6. «Шанс» 

7. «Імпрес – спорт» 

8. «Олімп» 

9. «Чигирин» м.Чигирин

 
 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa