головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
09-04-2015

Майбутнє лісу в твоїх руках

9 квітня у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулася акція «Майбутнє лісу – в твоїх руках». Усім відомо, що територія, яку займає школа, становить більше семи гектарів. Гордістю школи є парк   –   пам’ятка садово-паркового мистецтва. Учні та працівники школи постійно дбають про збереження його насаджень, проте шкільному парку вже більше п’ятдесяти років, отож він потребує оновлення.  На прохання школи допомогти з саджанцями листяних дерев відгукнулася депутат Черкаської обласної ради Наталія Володимирівна Старікова. Уранці 9 квітня вона завітала до школи-інтернату разом з начальником управління лісового та мисливського господарства Черкаської облдержадміністрації Олександром Миколайовичем Дзюбенком, начальником державного підприємства «Золотоніське лісове господарство» Миколою Вікторовичем Басом, першим заступником міського голови м. Золотоноші Артемом Миколайовичем Омеляненком.  Озброївшись лопатами, рукавичками, відрами учні та працівники школи вийшли на територію парку, щоб посадити близько  200 саджанців берізок, горобини та вільхи, які були виділені школі за сприяння Олександра Дзюбенка. Разом з ними участь у висадженні дерев узяли шановані гості. Наталія Володимирівна щиро цікавилася школою. Директор школи Валерій Чамата розповів про  сучасний стан закладу, його стратегію та проблеми,  які хвилюють дітей, педагогів та батьків – і обіцяла підтримувати з навчальним закладом тісний зв’язок. Начальник державного підприємства «Золотоніське лісове господарство» Микола Вікторович Бас пообіцяв подумати про те, щоб забезпечити школою саджанцями ялівцю, адже саме він створює на території школи-інтернату той особливий мікроклімат, який так необхідний дітям із захворюваннями органів дихання.

Сподіваємося, що тепло і любов, з якими були висаджені дерева, сприятимуть тому, щоб усі вони вкоренилися та стали чудовою окрасою нашого міста.

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa