головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
06-04-2015

Золотоноша: Батьківська конференція

2 квітня 2015 року у Золотоніській спеціалізованій школі № 2 інформаційних технологій традиційно відбулася батьківська конференція, присвячена звіту директора школи та голови Піклувальної ради. На заході були присутні почесні гості: міський голова Віталій Олександрович Войцехівський, начальник міського відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету Ольга Миколаївна Строкань, вчителі, батьки.

У своїй доповіді директор школи Олена Вертипорох відмітила, що у нелегкий для країни рік, коли першочерговою стала проблема миру та спокою, школа намагалася функціонувати у мінорному ладі, приносити місту перемоги у олімпіадах – 10 обласних перемог, МАН – 7 переможців обласного етапу, фахових конкурсах, конкурсах творчого характеру – 22 обласні та Всеукраїнські перемоги. Однак вся наша робота цьогоріч була спрямована, перш за все, на підтримку тим, хто захищає нас ціною власного життя – українських солдатів. Таким чином, шкільний колектив спільно з місцевими підприємцями (Боровик Л.), волонтерами міста (Ястремський І., Кузнєцов С., Назаренко В.) провів ряд акцій спрямованих на підтримку воїнів АТО та зібрав кошти на суму 10381 грн.

Цього навчального року школа отримала багато жаданих подарунків. За сприянням Золотоніської міської ради замінено покрівлю даху школи, систему освітлення, двері у аудиторіях. А до святкування ювілею школи міський голова презентував новенький комп’ютер. Завдяки Піклувальній раді школи освоєно проект по заміні пластикових вікон у класних кімнатах, придбано та встановлено мультимедійне оснащення у кабінет праці, реконструйовано стільчики та встановлено нову шкільну дошку в кабінеті музики. За сприянням небайдужих батьків придбано стільчики у 7 клас (Каптановська І.), парти у майбутній перший клас (родина Орленків), шафи зі шкільною дошкою у кабінет української мови та літератури (батьки учнів 6 класу).

Олена Миколаївна наголосила, що стратегічним завданням роботи школи на 2014-2015 роки залишається формування патріотизму у школярів та підвищення професійної компетентності педагогів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Бондаренко ознайомила присутніх з досягненнями учнівського та педагогічного колективів школи в навчальній, методичній та науково-дослідницькій роботі. Відмітила результати роботи кращих вчителів та учнів. На високому методичному рівні відбуваються і предметні тижні у школі та семінари для вчителів шкіл міста.

Заступник директора з виховної роботи Мар’яна Ніщенко зазначила, що стратегічним завданням виховної роботи школи цього року став розвиток національної самосвідомості учнів. Новий навчальний рік виявився насиченим. Було проведено безліч шкільних свят та акцій. Учні школи долучилися й до міських заходів, різноманітних спортивних та мистецьких турнірів.

У школі працює 27 безкоштовних гуртків, діють змінні виставки до кожного свята. Невід’ємною частиною роботи школи є Школа майбутнього першокласника. На високому рівні продовжує свою роботу і соціально-психологічна служба, яка цього річ спрямована на психологічну підтримку учнів-переселенців з АТО та учнів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та Революції Гідності.

Адміністрація школи подякувала всім, хто долучається роботи навчального закладу.

Зі словами вдячності звернулася до присутніх голова Піклувальної ради школи Наталія Гавва. Вона відзначила, що за цей нелегкий навчальний рік спільними зусиллями батьків, вчителів та міської влади в школі було здійснено грандіозні проекти, які вимагали великих матеріальних затрат. Це вдалося завдяки згуртованості та небайдужості всіх учасників навчально-виховного процесу і вкотре довело, що лише в єдності наша сила. Наталія Вікторівна відмітила, що ситуація в країні не дозволяє будувати плани на майбутнє, тому питання про подальшу роботу Піклувальної ради обговорюватиметься на початку вересня.

Обговорення доповідей відбувалося у формі живого спілкування: кожен з присутніх мав змогу задати запитання виступаючим та почути на нього вичерпну відповіді. Батьків цікавили питання забезпечення підручниками учнів 4-х та 7-х класів, роботи літніх таборів англійської мови та Малої академії наук тощо.

Підсумували роботу конференції міський голова Віталій Войцехівський та начальник міського відділу освіти Ольга Строкань, які відзначили теплу та демократичну обстановку заходу і подякували всім присутнім за проведену роботу. Учасники зібрання поставили меру ряд запитань, які стосуються планів розвитку школи та благоустрою міста. Приємним моментом заходу стало відзначення роботи голови Піклувальної ради Наталії Гавви, яка за багаторічну працю та відданість школі була нагороджена грамотою міського голови.

Роботу директора в цілому було оцінено задовільно.

  

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa