головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
03-04-2015

Коротке роз’яснення про нову систему субсидій

З 1-го травня поточного року призначення субсидій відбуватиметься на підставі лише двох документів – заяви та декларації. Скасовується необхідність подання довідок про доходи, у тому числі, й працюючих осіб, про склад сім’ї, тощо. При цьому, декларація про доходи матиме спрощену форму – лише один аркуш.

Перевірка достовірності даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій.

Кожен може подати заяву та декларацію, але чи отримає добро, чи відмову – це вже вирішується індивідуально. До речі, кожне домоволодіння у квітні одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії.

Скасовуються усі обмеження: наявність у власності двох житлових приміщень чи двох автомобілів; наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні; здача в найм житлового приміщення. Враховується як обмеження лише здійснення одноразової дорого вартісної покупки на суму понад 50 тисяч гривень за останні півроку.

Віднині держава запроваджує надання субсидій на 12 місяців, на весь рік, а не на опалювальний період, як було раніше. До того ж, встановлюється автоматичний принцип оформлення цієї допомоги на новий період. Тобто, вам не потрібно повторно звертатися до управління праці, але за умови відсутності змін.

Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкриті особові рахунки на оплату комунальних послуг.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за адресою: вул. Шевченка, 70, а саме у відділі грошових виплат і компенсацій, який працює щоденно без перерви відповідно до графіка роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15; пятниця – з 8:00 до 16:00; субота – з 8:00 до 14:00. Та за телефоном 5-27-92. 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa