головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
31-03-2015

Золотоноша: Музика нас пов’язала

28 березня в Золотоніській музичній школі відбулася знакова подія – дебют Оркестру учнів музичної школи. «Вечір живої музики» пройшов у рамках підготовки до святкування 60-ї річниці школи. Разом із тим учасники концерту долучилися до акції «Допоможи воїнам АТО»: було зібрано кошти у сумі 425 гр., які передано Золотоніському координаційному комітету сприяння обороні України.                    

На концерті був присутній почесний гість, колишній учень музичної школи, учасник АТО Геннадій Путинець. Оплесками щирої вдячності зустріли присутні появу героя, який отримав тяжке поранення у боях під Дебальцевим.         

Ідея проведення «Вечору живої музики» належить викладачу школи Олексію Недільку, який є організатором і керівником щойно створеного оркестру. Виходячи з можливостей школи і наявності інструментів Олексій Володимирович створив оркестр змішаного типу. У ньому поєдналися і традиційні народні інструменти (бандури, баяни тощо), і сучасні естрадні (електрогітари, саксофон, маракаси). Поява такого колективу, без сумніву, значно розширить жанрову сферу діяльності музичної школи, долучивши її до джазової музики.

Концерт вразив своєю різноманітністю: поруч з класичними творами виконувалися популярні саундтреки, а також джазові композиції, які вимагали від учасників неабиякої професійності. Дуже відчувалося, що оркестр виник на хвилі ентузіазму як його керівника, так і всіх учасників. Зібралася творча команда однодумців, здатних не лише бути виконавцями, а часом навіть імпровізувати під час концерту. Так, оплесками слухачів  були нагороджені соло учнів Єгора  Бартукова, Віталія Веремієнка, викладачів Сніжани Кириченко та Олексія Неділька. 

Крім новонародженого оркестру у «Вечорі живої музики» брали участь колективи музичної школи, вже добре відомі у нашому місті – ансамбль бандуристів (кер. Солдатова К.С.), ансамбль скрипалів (кер. Бурлака Л.І., концертмейстер Бурлай Л.В.), ансамбль гітаристів (кер. Неділько О.В.), ансамбль баяністів (кер. Путинець І.Ю.), ансамбль викладачів «Лад» (кер. Путинець І.Ю.). Їхні виступи доповнили солісти А. Петренко, Д. Бартукова, О.Рудь, І.Супрун, Н. Макіна. Щиру атмосферу в залі створив ведучий Артем Горошечок.

 
 
 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa