головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
31-03-2015

Золотоноша: Підтримаємо молодіжні ініціативи!

Протягом весняних канікул на базі проектного центру «В.А.М.» у ЗОШ № 3 стартував проект «Школа відповідального лідерства». Проект реалізовується з ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді та МГО «Центр розвитку молоді» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Сучасним суспільним викликом є потреба виховання лідерів із активістів молодіжного руху, так як не існує чіткої сформованої системи їх виявлення та навчання ще в шкільному віці. Тому даний проект є актуальним та важливим для налагодження громадського діалогу.

У рамках проекту вже відбулися перші заходи. 18 березня пройшли збори молодіжних лідерів – учнів навчальних закладів міста, які проявили свою небайдужість до вирішення молодіжних проблем та готові ініціювати та проводити цікаві молодіжні акції та заходи. На збори були запрошені представники активної громадськості, яким небайдужі проблемі молоді: Олексій Дробязко – тренер ДЮСШ, ГО «Золотоноша – наше місто», Олексій Неділько - викладач музичної школи, МГО «Центр розвитку молоді», Віта Ямборська – завідувач міського музею, Ольга Котюн – завідуюча відділення соціальної реабілітації дітей з особливими потребами центру соціальної допомоги, міська організація «Союз організацій інвалідів», Микола Синьоок, який зініціював створення шахового клубу на базі гімназії ім. С.Д. Скляренка. Участь у зборах взяли й представники місцевого самоврядування – Світлана Суддя – заступник міського голови, Вікторія Остроглазова – начальник управління економіки та Валентина Шитик – спеціаліст відділу освіти. Модератором заходу була Кравчук Аліна - заступник Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

На зборах піднімалися такі важливі теми як мотивація до саморозвитку, формування лідерських якостей, розуміння власної відповідальності у процесі реалізації ідей. Були презентовані можливі напрямки активностей для молоді: організація патріотичних акцій та заходів, спортивних змагань, музично-розважальних, краєзнавчо-туристичних заходів, благодійних акцій, журналістика. Остання тема виявилася чи не найпопулярнішою та актуальною для молоді. У місті вже кілька місяців як почала діяти молодіжна онлайн-газета "Umbrella", учасники якої проводять цікаві опитування та інтервю.

Також висловлювались ідеї майбутніх соціальних проектів – проведення еколого-краєзнавчої акції на «єврейській горі», організація молодіжних фотовиставок, проведення акції «Перша допомога» - із популяризація знань по наданню першої медичної допомоги, організація спортивних змагань та музичних вечорів.

24 березня для учнівської та студентської молоді було організовано одноденний тренінг «Проектна діяльність як основа громадської відповідальності».

Метою заходу було познайомити молодь з особливостями написання проекту майбутньої молодіжної акції. Тренер – Тетяна Войцях, завідуюча обласного центру практичної психології та соціальної роботи Черкаського ОІПОПП, наголошувала на необхідності формування у молоді активної громадянської позиції та вмінь втілювати власні ідеї. У тренінгу брали участь також представники громадських організацій міста та відділу освіти, які готові допомагати молоді у реалізації їх ініціатив. 

Під час тренінгу були напрацьовані проекти: проведення журналістського розслідування із висвітлення такої суспільної проблеми як освітлення певних вулиць міста, створення фотоклубу, організація музичного фестивалю та проведення ремонту спортивних майданчиків.

Також ініціативна група молоді (Горпинченко Юлія, Чіпа Тїсія, Середа Максим, Баштан Андрій та інші) та представників міських громадських організацій (Олексій Дробязко – ГО «Золотоноша – наше місто» та Олексій Неділько – МГО «Центр розвитку молоді») взяли участь у написанні проекту на конкурс грантів від міжнародного фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Проект передбачає серію мистецько-культурних та історичних заходів, присвячених Незалежності України і може бути проведений у місті вже цього року.

Отже, канікули видалися по-справжньому активними. Сподіваємось, на активну співпрацю з усіма, хто бажає підтримати ініціативи нашої молоді та разом реалізовувати цікаві молодіжні проекти.  


Відділ у справах сім’ї та молоді
 
 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa