головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
26-03-2015

Школа відповідального лідерства

Організатори – відділ у справах сім’ї та молоді та МГО «Центр розвитку молоді».

Впливати на формування характерів, світогляду, самостійності молодих людей. Проект покликаний сприяти розвитку особи, формуванню навиків цивілізованого спілкування, лідерства і партнерства, активного і відповідального підходу до життя.

Результатом участі в програміповинне стати збільшенняшансівкожногорозвинути в собілідерські якості у вибраній ним сферідіяльності і життя.

Завдання.

1) Формувати у молоді розуміння відповідальнголідерства і партнерства, активного і відповідальногопідходу до життя, через проведення ряду навчально-тренінгових занять.

2) Популяризація серед молоді активної життєвої позиції у різних сферах (громадська діяльність, журналістика, благодійність).

Цільова аудиторія. Лідери учнівського самоврядування.

Актуальність. Виникла потреба в активізації учнівської та студентської молоді, здатної проявляти громадянську відповідальність, подавати позитивний життєвий приклад участі у вирішенні проблем громади.

Зараз проявляється тенденція до радикалізації суспільно-політичних думок у молодіжному середовищі. В сьогоднішніх важких умовах для країни, молодь, часто не розуміючи реального значення тих чи інших дій та вчинків, може потрапити під вплив небезпечних ідеологій, які вносять деструктив у їх взаємовідносини та у громаді в цілому. Потрібно сприяти розумінню того, що одна справа – пропонувати ідею та не брати відповідальність за її втілення, а інша – реалізовувати власну ініціативу, заручаючись партнерською підтримкою громади.

Тому необхідно пропонувати та підтримувати альтернативні форми молодіжної самоорганізації шляхом активного залучення учнівської та студентської молоді, вразливої до нових ідей, до втілення власних молодіжних ініціатив. Молодь має відчувати підтримку та зацікавленість з боку громади, що в свою чергу формуватиме відчуття громадянської відповідальності та залучення до вирішення проблем міста. В цілому це сприятиме патріотичному вихованню та розвитку віри у позитивні суспільні зміни.

Позитивним прикладом для учнівської та студентської молоді може стати активна відповідальна працююча молодь, представники якої вже чогось досягли, мають досвід громадської діяльності та можуть надавати свою підтримку у реалізації молодіжних ініціатив.

Партнери. Золотоніський міський відділ у справах сім’ї та молоді, Золотоніський міський відділ освіти, Золотоніський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, музична школа, центр соціальної допомоги, краєзнавчий музей, дитячо-юнацька спортивна школа.

1. Підготовка анкети для учасників.

2. Інформування молоді про проведення заходів. Анкетування молоді (8-11 класи)

3. Підготовка тренінгів, розробка роздаткових матеріалів, запрошення тренерів та учасників.

4. Проведення зустрічі з небайдужою активною молоддю (18.03.2015). Опрацювання наступних тем: мотивація до саморозвитку, формування лідерських якостей, розуміння власної відповідальності у процесі реалізації ідей.

Презентації можливих напрямків активностей для молоді: організація патріотичних акцій та заходів, спортивних змагань, музично-розважальних, краєзнавчо-туристичних заходів, благодійних акцій, журналістика. 

Для участі у презентації даних напрямків запрошені наші партнери з відділу освіти, музичної школи, ДЮСШ, музею, центру соціальної допомоги.

Модератором заходу буде заступник Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру – Кравчук Аліна.

5. Проведення тренінгу «Проектна діяльність як форма участі у громадському житті» (24.03.2015). Тренер – завідувач обласного центру практичної психології та соціальної роботи Черкаського ОІПОПП – Войцях Тетяна, яка поділиться досвідом втілення ідей в життя та залученням ресурсів для їх реалізації. Протягом тренінгу учасники напрацюють ідеї (міні-проекти заходів) для подальшої реалізації.

Запрошені: Олексій Неділько – викладач музичної школи, МГО «Центр розвитку молоді»; Ольга Котюн – завідуюча відділення соціальної реабілітації дітей з особливими потребами центру соціальної допомоги, міська організація «Союз організацій інвалідів»; Олексій Дробязко – тренер ДЮСШ, ГО «Золотоноша – наше місто».

На заході будуть пристуні: ОлександраПахуріна – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Оксана Кузнєцова – спеціаліст відділу освіти.
  

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa