головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
17-01-2015

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та громади м. Золотоноші! Виконавчим комітетом Золотоніської міської ради відповідно до Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” розроблено та надано для ознайомлення проекти рішень про затвердження Положення про місцеві податки і збори” з усіма положеннями які додаються до нього, про затвердження ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території міста Золотоноша та про пільги зі сплати земельного податку.

Проект рішення м. Золотоноша "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Золотоноша"


У зв’язку зі змінами в бюджетному та податковому законодавстві України, відповідно до статей 10, 12 розділу І, розділів XII, XIV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення надходжень до бюджету м. Золотоноша, керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

-міська рада вирішила:

1. Встановити на території міста Золотоноша такі місцеві податки:

1) Податок на майно, який складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ;

- транспортного податку;

- плати за землю;

2) Єдиний податок;

2. Встановити на території міста Золотоноша такі місцеві збори:

1) Збір за місця для паркування транспортних засобів;

2) Туристичний збір.

3. Затвердити наступні Положення:

1) Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Золотоноша (додаток 1);

2) Положення про транспортний податок на території міста Золотоноша (додаток 2);

3)
Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності (додаток 3).

4) Положення про туристичний збір на території міста Золотоноша (додаток 4).

5) Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів на території міста Золотоноша (додаток 5).

4. Розробити, встановити та оприлюднити до 15 липня 2015 року Положення про встановлення плати за землю на території міста Золотоноша, яке вступить в дію з 01.01.2016.

5. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Золотоніської міської ради:

1) № 39-39/VI від 01.07.2014 «Про затвердження нової редакції Положення «Про місцеві податки і збори на території м. Золотоноша».


2) № 39-40/ VI від 01.07.2014 «Про встановлення ставок єдиного податку».


6. Опублікувати дане рішення в міській газеті „Златокрай” та на офіційному сайті міської ради (http://zolotonosha.osp-ua.info).

7. Рішення вступає в дію 01 січня 2015 року.

8. Координацію роботи з виконання рішення покласти на першого заступника міського голови (Омеляненка А.М.), контроль покласти на постійну комісію бюджету, фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності (Грищенко Л.В.). 


Міський голова                                                                В.О. Войцехівський

ПОГОДЖЕНО
Начальник юридичного відділу                                            С.Ю. Лучанінов


Проект рішення м. Золотоноша "Про пільги зі сплати земельного податку"


Відповідно ст. 284 Податкового кодексу України, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,-

міська рада вирішила:

1. Звільнити від сплати земельного податку протягом 2015 року органи державної влади та органи місцевого самоврядування, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров‘я,  соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів, які користуються земельними ділянками в адміністративних межах міської ради.

2.
Контроль за виконанням рішення покласти на депутатські комісії з питань будівництва, землеустрою, житлово-комунального господарства та благоустрою (Загребельний П.І.) та з питань бюджету, фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності (Грищенко Л.В.).

Міський голова                                                               В.О. Войцехівський


Проект рішення м. Золотоноша "Про затвердження ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території міста Золотоноша"

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,-

міська рада вирішила:

1. Встановити ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного) у відсотках від вартості (з податком на додану вартість) у розмірі 5 відсотків.

2. Опублікувати дане рішення в міській газеті „Златокрай” та на офіційному сайті міської ради (http://zolotonosha.osp-ua.info).

3. Рішення вступає в дію 01 січня 2015 року, а в частині віднесення пива до алкогольних напоїв з 01 липня 2015 року.

4. Координацію роботи з виконання рішення покласти на першого заступника міського голови (Омеляненка А.М.), контроль покласти на постійну комісію бюджету, фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності (Грищенко Л.В.). 

Міський голова                                                                В.О. Войцехівський

ПОГОДЖЕНО
Начальник юридичного відділу                                             С.Ю. Лучанінов
 
 
 
 

 

 
 
 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa