головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
06-08-2014

Інформація Золотоніської міської ради Черкаської області про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів

1. Мета проведення робіт: проведення земельних  торгів.

2. Дані про земельні ділянки:

- земельна ділянка площею 0,0040 га для комерційного використання (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) за рахунок земель житлової та громадської забудови Золотоніської міської ради (продаж права оренди), місце розташуванняна розі вул. 23 Вересня та вул. Чехова, м. Золотоноша, Черкаська область;

- земельна ділянка площею 0,0357 для комерційного використання - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (продаж земельної ділянки), місце розташування: вул. Шевченка (вздовж забору в/ч), м. Золотоноша, Черкаська область.

3. Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях).

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.09.2012р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копії ліцензій;

- копії кваліфікаційних документів ліцитатора, якого буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності) ;

- інформація про продані лоти за 2013 рік та 1 півріччя 2014 року (з продажу  земельних ділянок та продаж права оренди земельних ділянок): кількість (шт.), стартова ціна грн., ціна продажу (грн.),  ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною (в грн. та у %) з підтвердними документами (оригінали протоколів земельних торгів у формі аукціону по окремих лотах або завірені копії) та показник порівняльної характеристики ціни продажу відносно стартової ціни ( коефіцієнт, який отримується шляхом ділення загальної суми ціни продажу на загальну суму стартової ціни проданих земельних ділянок та прав на них).

5. Строк подання конкурсної документації:

До 17-00 години 8 вересня 2014 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи:

вул. Шевченка, 70, місто Золотоноша, Черкаська область, 19700,
(3-й поверх, управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин).

7. Інформація про проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 16 вересня 2014 року о 10-30 годині у приміщенні Золотоніської міської ради (19700, Черкаська область, місто Золотоноша, вулиця Садовий проїзд, 8, зал засідань).

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

19700, Черкаська область, місто Золотоноша, вул. Шевченка, 70, місто Золотоноша, Черкаська область, 19700, (3-й поверх, управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин).

Телефон для довідок (04737) 5-22-95,

- контактна особа Луцик Галина Миколаївна - секретар комісії;

- Веснін Ігор Володимирович - начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин — заступник голови комісії.

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa