головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
06-09-2013

Уряд скасував граничну вартість квадратного метра при купівлі квартир для воїнів – інтернаціоналістів за кошти бюджету, що дозволить збільшити кількість реально куплених квартир

Уряд за ініціативи Мінсоцполітики вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів – інтернаціоналістів. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. За її словами, це дозволить раціональніше використовувати кошти і збільшити кількість придбаних квартир для таких громадян.

       

 „Мінсоцполітики виступив з ініціативою відмінити граничну вартість квадратного метра при купівлі квартир для воїнів – інтернаціоналістів за бюджетні кошти. Це дозволить використовувати усі кошти, закладені у державному бюджеті на ці потреби, а , отже, і збільшить кількість придбаних квартир для таких громадян”, - сказала вона.

       

 Наталія Королевська пояснила, що відповідно до раніше затвердженого Порядку придбання житла здійснювалося за результатами торгів, але вартість одного метра квадратного не повинна перевищувати граничної вартості, затвердженої Урядом. Однак в деяких регіонах фактична вартість 1 кв. метра житла перевищує встановлену граничну вартість, що не дозволяло купувати житло і освоювати бюджетні кошти.

        

„2012 року було передбачено 91,0 млн. грн., але через неможливість придбати житло по такій обмеженій вартості вдалося використати лише 55,1 млн. грн., що становить 60,5%. Тобто фактично така норма блокувала виконання бюджетної програми. Тому ми використали досвід Мінрегіону, який раніше ініціював відміну аналогічної норми при придбанні житла для інвалідів війни. Це дозволить нам поліпшити забезпечення воїнів – інтернаціоналістів житлом”, - сказала вона.

         

 Міністр також повідомила, що ухвалена постанова удосконалює механізм спрямування та контролю за використанням бюджетних коштів через структурні підрозділи Ради міністрів Автономної Республіки Крим, та Севастопольської міських держадміністрацій.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa