головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
23-07-2013

За півроку платники єдиного податку Золотоніщини спрямували до бюджету 4,1 мільйона гривень

Це майже на 2 мільйона гривень більше, ніж торік за цей же період. Темп росту склав 188,6 відсотків. Найбільше єдиного податку сплатили підприємці – 3,2 мільйона гривень. Про це повідомила в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області Антоніна Миргородська.

       

Міністерство доходів і зборів України проводить значну роботу у напрямку полегшення умов ведення бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Зокрема, у 2012 році введено дві додаткові групи платників єдиного податку – 5 і 6. У 5 групу включаються фізособи-підприємці, для яких кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена, і чий обсяг річного доходу не перевищує 20 мільйонів гривень. До 6 групи відносяться юридичні особи, - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, єдине обмеження для яких - протягом календарного року обсяг доходу не повинен перевищувати 20 мільйонів гривень. 

 

У 2013 році платникам 5-ої та 6-ої групи спрощенців було зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – запроваджено подання звітності раз на рік, а не щоквартально.

 

«Спрощенці» також мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку. Широко застосовується невтручання в діяльність бізнесу, де немає ризиків несплати податків. Зменшено кількість планових перевірок, відмінені фактичні перевірки.

 

Незабаром будуть спрощені правила реєстрації та взяття на облік платників єдиного податку та ПДВ. Також з 1 січня 2014 року саме «спрощенці» першими отримають можливість користуватися новим сервісом – електронною перевіркою. Для цього достатньо буде повідомити територіальні органи Міндоходів  про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення.

 

Для малого та середнього бізнесу і в подальшому запроваджуватимуться новації, спрямовані на дерегуляцію цього сегменту.

 

 

Золотоніська ОДПІ
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa