головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
17-07-2013

За півроку працівники Міндоходів Черкаської області надали понад 532,5 тисячі послуг громадянам та бізнесу

Так, надано 50,9 тисяч консультацій (в 1,6 раза більше ніж торік за 1 півріччя), прийнято 427,8 тисяч звітів, оформлено 14,1 тисячу митних декларацій, видано 25,3 тисячі реєстраційних номерів облікових карток та внесено зміни до реєстраційних даних, оформлено 15 тисяч безкоштовних ключів. Такі дані озвучив заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Павло Шпундра.

Він нагадав, що для обслуговування громадян та бізнесу в області працюють 22 сервісних центри. В усіх без винятку центрах надаються фахові консультації з податкового, митного законодавства, а віднедавна – і законодавства щодо єдиного соціального внеску. У сервісних центрах Черкас, Золотоноші, Звенигородки та Умані оформлюється електронний цифровий підпис для здійснення в онлайн-режимі податкових та митних процедур. На 7 митних постах області. В посиленому режимі працюють бригади обласного просвітницького сервісу «Швидка допомога громадянам та бізнесу» та ініціативного проекту ГУ Міндоходів в області «Сучасні сервіси – селу Черкащини!». Проводяться виїзні тренінги по практичному використанню діючих електронних сервісів Міндоходів з використанням портативної комп’ютерної техніки. можна отримати актуальну інформацію з податкового законодавства

Також діє ряд обласних сервісів для інтернет-користувачів. Зокрема, щоденні он-лайн консультації для відвідувачів Черкаського інформаційно-ділового порталу www.city.ck.ua. За планом, у липні ц.р. на порталі відбудуться тематичні інтернет-конференції з запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронному вигляді та з питань декларування доходів громадян. Також про новації податкового, митного законодавства та законодавства про ЄСВ оперативно дізнаватимуться користувачі місцевих соціальних мереж, зокрема Черкаського форуму forum.ck.ua і Черкаси онлайн. Бажаючі отримають і фахові консультації.

Для оперативного вирішення проблемних питань діє сервісна лінія Головного управління Міндоходів в області за номером 33-91-34 (0472).

П.Шпундра наголосив, що Головне управління Міндоходів в області є стабільним і прогнозованим партнером для бізнесу, будує свою роботу відповідно вимог сьогодення, обслуговуючи кожну з категорій громадян та бізнесу у зручному для них форматі. «Бути корисними для громади, постійно полегшувати умови ведення бізнесу шляхом спрощення чинних процедур та запровадження корисних і головне безкоштовних сервісів паралельно з масштабною навчальною і просвітницькою діяльністю: таким є принцип нашої роботи», – підкреслив заступник начальника ГУ Міндоходів в області.

 

Головне управління Міндоходів у Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa