головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
11-07-2013

ГУ Міндоходів у Черкаській області пропонує громадянам та бізнесу повідомляти про дзвінки з будь-якими незаконними вимогами від імені працівників Міндоходів за номером сервісної лінії 33-91-34

Головне управління Міндоходів у Черкаській області звертає увагу громадян та бізнесу на те, що на території області діють шахраї, які представляючись керівниками державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів вимагають гроші у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії.

      

Так, за наявною інформацією протягом останніх двох місяців зловмисники телефонували зокрема черкаським, золотоніським, уманським підприємцям. Про надходження п’яти з таких дзвінків з вимаганням грошей підприємці повідомили керівництво відповідних державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів для відповідного реагування.

      

 8 липня 2013 року Головне управління Міндоходів у Черкаській області оприлюднило офіційну позицію щодо дзвінків суб’єктам господарювання від імені керівників державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області. Зокрема ГУ Міндоходів в області категорично заявило про непричетність працівників Міндоходів області до телефонних дзвінків з погрозами суб’єктам господарської діяльності, у т.ч. Одарич Анжелі Августинівні.

     

Водночас Головне управління Міндоходів у Черкаській області закликає черкащан бути пильними і зваженими та не піддаватися на провокації лжепрацівників Міндоходів. А у разі надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників Міністерства з будь-якими незаконними вимогами, слід не вагатися, а одразу повідомляти про це за номером телефону сервісної лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34. Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.

 

Головне управління Міндоходів у Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa