головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
09-07-2013

Наближається термін сплати податку на доходи фізичних осіб

Громадяни, які одержували доходи у 2012 році повинні самостійно, до 1 серпня сплатити суму податку, зазначеного ними у податковій декларації про майновий стан та доходи за минулий рік.
 

Всього жителями міста Золотоноша та Золотоніського району подано 1304 декларації про одержані у 2012 році доходи. Задекларовано 35,9 млн. гривень доходу, із якого 975 громадян мають сплатити 1,2 млн. гривень податку.

 

Найбільше декларацій подали громадяни, які отримували доходи від використання паю – 618 чоловік мають сплатити 332 тисячі гривень податку. Про отриману спадщину повідомили 170 громадян, податок з яких становить 566 тисяч гривень. Про продаж автомобілів – 128 громадян (119 тисяч гривень). Доходи від оранки городів задекларували 19 громадян, сплативши 5,7 тисяч гривень.

 

Не всі громадяни із тих, хто мав це зробити, подали декларації у визначений термін. Таких, хто забарився, виявилося 17 осіб. Їм довелося сплатити штрафних санкцій на суму 2,9 тисяч гривень.

 

На даний час працівники Міндоходів вживають заходи та залучать до оподаткування тих громадян, що ухилилися від подачі декларацій. Їм буде нарахований податок на підставі наявних у інспекції даних. Також їх очікують штрафні санкції у розмірі 25 відсотків від визначеного податку.

 

Громадяни, які сплачували проценти за користування іпотечним кредитом, робили пожертвування неприбутковим організаціям, сплачували закладам освіти за здобуття середньої професійної або вищої освіти, сплачували за договорами довгострокового страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення, оплачували допоміжні репродуктивні технології, мають право на податкову знижку. Таких громадян звернулося до податкової інспекції 329, їм буде повернуто 306,6 тис. гривень. У цих випадках декларацію можна подати до 31 грудня включно.

 

Працівники Міндоходів Золотоніської ОДПІ наполегливо просять не відкладати сплату податку на останній день, а тих громадян, які забарилися із подачею декларацій – зробити це негайно.

 

Золотоніська ОДПІ

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa