головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
02-07-2013

Електронний ключ – це просто!

Саме так можуть сказати ті, хто подає звітність у електронній формі.

        

У червні 2013 року 148 платників податків отримали 214 електронних ключа. Про це повідомив віддалений адміністратор центру сертифікації ключів Міндоходів, розташованого у Золотоніській ОДПІ Олександр Пустовіт. Всього за час роботи центру сертифікації ключів сервісом скористалися 1176 клієнтів, які отримали 1646 електронних ключа. Серед них і ті, що раніше отримували платні ключі в інших організаціях

        

Також він додав, що отримати цей ключ можна безкоштовно, а звітуватися не лише до податкової, а і до Пенсійного фонду, Управління статистики, провести електронну реєстрацію юридичної особи або підприємця, подати документи до Митниці, використати ключ для електронних систем діловодства, дистанційно працювати із цінними паперами на фондовому ринку.

 

У наш час інформаційних технологій Міндоходів впроваджує надсучасний електронний сервіс – електронний кабінет платника податків. За його допомогою не лише юридична особа чи підприємець, а і будь-який громадянин, використавши електронний ключ, зможе перевірити стан розрахунків із бюджетом та звірити наявні у Міністерстві доходів і зборів дані про об’єкти оподаткування.

        

Як розповіла виконуюча обов’язки начальника Золотоніської ОДПІ Антоніна Миргородська, із створенням Міністерства доходів і зборів податкова інспекція почала працювати як сервісна служба. Наша робота направлена на обслуговування платників податків. Одним із дієвих заходів для широкого запровадження електронної звітності є такий сервіс, як безкоштовні курси, на яких працівники Міндоходів та Пенсійного фонду навчають платників на практиці застосовувати електронні ключі та створювати і відправляти електронні звіти. Навчання проводяться щосереди о 10-00 у приміщенні Золотоніської ОДПІ. Взяти участь у навчанні та освоїти сучасні електронний сервіс запрошуються всі бажаючі. Із собою мати електронний підпис та звіт для відправки і знати необхідні для звітності реквізити підприємства.

        

Працівники Золотоніської ОДПІ і у подальшому надаватимуть всіляку підтримку платникам у освоєнні новітніх сервісів, Запроваджених Міністерством доходів і зборів України.

 
Золотоніська ОДПІ
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa