головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
06-06-2013

На Черкащині презентовано Міністерство доходів і зборів України та його місцеві підрозділи

«Вперше в історії незалежної України у складі центральних органів виконавчої влади діє відомство, яке несе на собі всю повноту відповідальності за поповнення державного бюджету», – заявив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Лебедєв, презентуючи цілі, завдання та місію Міністерства представникам інвесторів, бізнесу, громадськості і ЗМІ регіону в ході засідання «круглого столу».

     

Він запевнив присутніх, що об’єднання двох потужних держструктур матиме лише позитивні наслідки для громадян і бізнесу. «Вигоди для бізнесу від створення Міністерства очевидні: більше корисних послуг із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімальне втручання у роботу суб’єктів господарювання»,– наголосив О.Лебедєв.

За Міндоходів залишається функція адміністрування податків і зборів. Окрім митних платежів до сфери адміністрування Міністерства включено єдиний соцвнесок. Однак функції ведення реєстру та персоніфікації страхувальників, нарахування виплат залишаються за Пенсійним фондом.

     

Олександр Лебедєв нагадав, що в регіоні створені територіальні органи Міністерства - Головне управління Міндоходів у Черкаській області та Черкаська митниця Міндоходів. Головне управління Міндоходів в області координуватиме роботу митних пунктів та податкових інспекцій.

     

На місцях замість 12 будуть працювати 10 державних податкових інспекцій. Об’єднуються Звенигородська міжрайонна з Катеринопільською об’єднаною (територія обслуговування - Звенигородський, Лисянський, Катеринопільський райони та Ватутіне), та Корсунь-Шевченківська міжрайонна з Канівською об’єднаною інспекцією, які обслуговуватимуть Корсунь-Шевченківський, Городищенський і Канівський райони області.

       

Варто відмітити: у період об’єднання органи Міндоходів регіону працюють злагоджено і ефективно. До Держбюджету разом зібрано 1674,2 млн.грн. податків. Темп склав 139,5%. Місцеві бюджети одержали 661,4 млн.грн. платежів. Загалом до зведеного бюджету від області надійшло 2,3 млрд. гривень.

 

       

Головні аспекти роботи за напрямом роботи митного, оперативного і слідчого підрозділів Міндоходів висвітлили перший заступник начальника Черкаської митниці Юрій Ступак та в.о.заступника начальника Головного управління Міндоходів в області - начальника слідчого управління фінансових розслідувань Сергій Віннік.

      

        

Водночас керівники громадських організацій і бізнесу у виступах наголосили на необхідності зберегти неформальний характер роботи консультативно-дорадчого органу, продовжити спільні виїзні просвітницькі заходи для громадян і бізнесу, а також висловили сподівання, що кадрові зміни і скорочення працівників відомства не позначаться на роботі підприємців і наявному рівні легкості сплати податків в регіоні. 

 

 

Головне управління  Міндоходів у Черкаській області

 
 
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa