головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
29-05-2013

За "Круглим столом"

Всі ми звикли, що при розрахунку за придбаний товар чи послугу отримана продавцем сума проводиться через касовий апарат. Постійні заходи нашого Уряду, направлені на спрощення відносин між контролюючими органами і підприємцями та перехід Міндоходів від фіскальної до сервісної служби, передбачають, що з 1 січня 2013 року суб’єкти господарювання мають використовувати касові апарати новітнього зразка. Ці апарати подають до органів Міністерства доходів і зборів копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків у електронній формі, а з 1 липня 2013 року за неподання електронної касової звітності настає відповідальність.

 

З метою обговорення питань застосування касових апаратів, які дають можливість подавати звітність у електронній формі, Золотоніська ОДПІ провела засідання "круглого столу". Очолив засідання заступник начальника Золотоніської ОДПІ М.І. Шиш. Серед запрошених були керівник центру обслуговування касових апаратів О.П. Щепак та керівники і відповідальні особи торгівельних закладів – власників найбільшої кількості касових апаратів.

 

За круглим столом порушувалися питання переваг новітньої касової техніки, зручності як у її використанні, так і у зменшенні кількості звітності, яка буде відправлятися до підрозділів Міндоходів автоматично.

 

Представники торгівлі із задоволенням і розумінням віднеслися до нововведення, яке дозволить їм заощадити кошти та час і зменшити кількість перевірок. Вони зацікавлено розпитували представника сервісного центру про можливість найскорішого придбання новітньої касової техніки або модемів до вже встановленої. На всі питання була надана вичерпна відповідь.

 

Працівники Міндоходів і в подальшому будуть проводити засідання "круглих столів" та вести діалог із бізнесом по хвилюючих обидві сторони питаннях.

 

 

Золотоніська ОДПІ
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa