головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
29-05-2013

З незаконного обігу вилучений алкогольний фальсифікат в асортименті і знаряддя незаконної праці на понад 215 тисяч гривень

Нещодавно співробітники Головного управління Міндоходів у Черкаській області закрили ще одне підпільне виробництво з виготовлення  алкогольних напоїв. Як виявилось, «цех» облаштував у власному домоволодінні 40-річний житель області. «Майстер широкого профілю», він постачав співгромадянам горілку, винні напої та навіть, коньяк.

 

В ході огляду місця події виявлено та вилучено, як речовий доказ, ємності із спиртом, готову фальсифіковану продукцію, допоміжні устаткування для  її виготовлення, хімічні інгредієнти для покращення смакових якостей та барвники для зміни кольору. Також, вилучено автомобіль, що використовувався для транспортування сировини та готової продукції.

 

Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на орієнтовну суму понад 215 тисяч гривень.

 

Згідно з висновком лабораторії, вилучений спирт і фальсифіковані алкогольні напої не відповідають вимогам відповідної нормативно-технічної документації, їх вживання становить загрозу для здоров’я та життя людини.

 

Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення по ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Проводиться досудове розслідування.

Як прокоментував в.о. начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області підполковник податкової міліції Ігор Щерб, з початку року працівники обласного відомства вилучили з незаконного обігу 15185 л спирту та 4567 л алкогольного фальсифікату на понад мільйон гривень.  Ця рідина становила загрозу для здоров’я і життя людини. Припинено діяльність 5 нелегальних виробництв алкогольної продукції.

 ***

 

Нагадуємо, на Черкащині утворено Головне управління  Міндоходів у Черкаській області з в.о. начальника Олександром Лебедєвим. Наразі Сергій Віннік призначений виконуючим обов‘язки заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області. Ігор Щерб, який донедавна обіймав посаду першого заступника начальника управління податкової міліції ДПС в області, призначений виконуючим обов’язки начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів в області.

 

Головне управління  Міндоходів у Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa