головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
14-05-2013

Утворено Головне управління Міндоходів у Черкаській області

8 травня 2013 року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 229 «Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів» у Єдиному державному реєстрі зареєстровано Головне управління Міндоходів у Черкаській області. Управління є правонаступником Державної податкової служби у Черкаській області та Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

     

Наказом Міндоходів України від 7 травня виконуючим обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області призначено Лебедєва Олександра Івановича, який до цього часу обіймав посаду начальника територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях.

     

Адреса Головного управління Міндоходів у Черкаській області: 18001, м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235.

    

Варто відмітити, що зі створенням Міністерства та його територіальних органів бізнес має єдиного адресата, який, орієнтуючись на інтереси та очікування бізнесу і інвесторів, від імені держави відповідає за створення рівної конкуренції, якісний сервіс в адмініструванні податкових та митних платежів.

    

Процес становлення територіальних органів Міністерства доходів і зборів України відбувається максимально швидко і жодним чином не вплине на діяльність платників податків й суб’єктів ЗЕД та не створить жодних незручностей і перешкод для якісного надання податкових і митних послуг. Базова інфраструктура – мережа сервісних центрів – і надалі працюватиме в штатному режимі та надаватиме весь спектр послуг. Дислокація митних органів не змінюється.

     

Так, платники Черкаської області, як і раніше, отримують якісне податкове супроводження, а також ряд митних послуг в сервісних центрах, яких, наразі, в Черкаській області 22. У центрах обслуговування платників можна отримати електронний цифровий підпис для здійснення в онлайн-режимі митних процедур, а також фахову консультацію з митного законодавства.

     

Водночас у разі виникнення будь-яких проблемних питань як щодо роботи новоствореного обласного підрозділу Міндоходів, так і застосування податкового та митного законодавства України, пропонуємо платникам повідомляти про це за номером сервісної лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34 (0472).

 

 

 

Головне управління  Міндоходів у Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa