головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-04-2013

Працівникам 3 черкаських держпідприємств виплатили зарплатні борги в сумі 377,2 тис.гривень

В результаті підвищення рівня заробітної плати місцеві бюджети цього року  додатково отримали 445,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб; 304,7 тисяч гривень цього податку надійшло до бюджетів після погашення роботодавцями заборгованості з виплати заробітної плати.


Спільно з органами влади на місцях працівники
Міндоходів Черкащини поспілкувалися з керівниками 454 підприємств та 228 фізичними особами - підприємцями, які виплачували зарплату меншу за законодавчо встановлений мінімальний розмір або значно нижчу за середню по регіону. Майже дев’яносто  відсотків роботодавців дослухались до аргументів та виправили ситуацію.


Двадцять чотири обласних підприємства – боржники з виплати заробітної плати погасили (зменшили) борги на понад 2 мільйони гривень. Так, отримали довгоочікувану зарплату працівники трьох держпідприємств на загальну суму 377,2
тис.грн.


«Це взагалі неприродна ситуація, коли роботодавці не бажають розраховуватися з людьми, які заробляють їм прибутки. Своєчасна виплата заробітної плати усім працівникам і недопущення зарплатних боргів – це догма для кожного керівника підприємства», – прокоментував в.о.голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він зауважив, що працівники Міндоходів у посиленому режимі працюють з несвідомими керівниками підприємств і громадянами до забезпечення своєчасної і у повному обсязі сплати податків, остаточної ліквідації зарплатних боргів і глибокого усвідомлення кожним конституційного обов’язку та соціальної відповідальності перед громадою

 
Про злісних порушників податківці інформують органи прокуратури. Так, з початку року передано 131 справу по підприємствах, керівники яких виплачували невиправдано низьку зарплату. За наслідками реагування органів прокуратури підвищили рівень виплати зарплати 56 підприємств; до бюджету додатково надійшло 108,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Також до прокуратури передано матеріали по 13 підприємствах, які заборгували своїм працівникам понад 4875,6 тисяч гривень заробітної плати.


Головне управління Міндоходів у Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa