головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-04-2013

Міндоходів спільно з ЄБРР вдосконалюватиме антикорупційні практики

Міністерство доходів і зборів у тісній співпраці з фахівцями ЄБРР планує вдосконалювати практики мінімізації корупційних ризиків у митних та податкових органах. Про це сьогодні під час зустрічі з делегацією ЄБРР повідомив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

    
«Міністерство сьогодні активно працює над розробкою комплексної системи захисту прав бізнесу та інвесторів, яка б дозволила звести нанівець будь-який адміністративний тиск,
  корупційні ризики та захистити права бізнесу та інвесторів.    Ми вдячні представникам ЄБРР за консультації та допомогу у питанні розробки дієвих заходів для боротьби із корупцією», - підкреслив Міністр.


Зі свого боку Марк Піт, Президент Базельського інституту та Голова Робочої групи ОЕСР з хабарництва у міжнародних ділових операціях, підкреслив готовність ЄБРР
  до конструктивної співпраці з Міністерством у розробленні ефективних антикорупційних ініціатив.


Під час зустрічі Олександр Клименко  повідомив, що  запроваджена у податковій службі  система внутрішнього аудиту корупційних проявів за підсумками 2012 року дозволила попередити в 10 разів більше корупційних правопорушень, ніж у попередньому. Її особливість полягає в тому, що головний акцент робиться на профілактичній роботі та аналізі корупційних ризиків в розрізі кожного регіону та навіть окремої інспекції, а не тільки на  реагуванні на конкретні прояви службових правопорушень. Після утворення Міністерства доходів і зборів відповідні практики застосовуються і для співробітників митних підрозділів.


«У разі виявлених фактів правопорушень з боку співробітників Міністерства ми займаємо безапеляційну позицію. Наприклад, в межах проведення антикорупційної спецоперації «Держкордон-2013» співробітниками Міндоходів була виявлена схема фіктивних транзитних переміщень, яка реалізовувалася за безпосередньої участі керівного та особового складу Луганської митниці. Після завершення службового розслідування по усіх співробітниках, що причетні до цієї схеми, будуть прийняті відповідні кадрові рішення та передбачені законодавством санкції.  Керівника  Луганської митниці вже звільнено із  займаної посади»,  - повідомив Міністр.


Зокрема, співробітниками Міндоходів виявлено, що протягом березня через зону діяльності Чернівецької обласної митниці в режимі «транзит» в Україну в`їхали
  14 транспортних засобів з високоліквідними товарами (одяг, взуття), які в подальшому нібито поїхали в Російську Федерацію через митний пост «Красна Талівка» Луганської митниці. Зазначені переміщення мали нетиповий маршрут, а окремі транспортні засоби занадто швидко (на наступний день) поверталися на митну територію України з РФ. У співпраці з російськими колегами було встановлено, що 7 транспортних засобів в'їхали на територію Росії порожніми, а інші взагалі не в'їжджали. За підрахунками фахівців Міндоходів, у разі успіху цієї «афери»  бюджету могло бути завдано збитків на суму понад 3 млн. грн.


Міністр повідомив, що  спецоперація «Держкордон-2013» продовжена до кінця року.


***


Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 


Прес-служба Міндоходів
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa