головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
22-04-2013

Загальна характеристика підприємств виправних колоній Черкаської області

У підпорядкуванні Управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області знаходяться три виправні колонії, в яких утримується близько чотирьох тисяч засуджених.

Важливе місце в процесі перевиховання засуджених та підготовки їх до нормального життя на свободі займає процес залучення засуджених до суспільно-корисної праці.

З цією метою при установах виконання покарань області створені і функціонують промислові підприємства, які виготовляють за рік продукції на суму понад 13 мільйонів гривень.

Підприємства кримінально-виконавчої системи області мають у своєму розпорядженні 18603 кв. метри виробничих площ (цехів) та 493 одиниці металорізального, деревообробного, швейного, зварювального, ковальсько-пресового та іншого обладнання, кваліфікований інженерно-технічний та виробничий персонал і робочу силу в достатній кількості.

Державне підприємство «Підприємство Черкаської виправної колонії № 62» спеціалізується на виготовленні різноманітних швейних виробів, виробів з металу (садово-городній інвентар, цвяхи, вироби з дроту, ланцюги, автоконтейнери і таке інше), виробів з бетону (секції огорожі, стовпчики, кільця, плитка облицювальна та тротуарна, шлакоблоки), виробів з деревини (піддони, лотки хлібні, різноманітні ящики, сувенірна продукція). 

Державне підприємство «Підприємство Старобабанівської виправної колонії   № 92» спеціалізується на видобутку та виготовленні архітектурно-будівельних виробів з природного каменю – граніту (борт дорожній, сходини, парапет, пам’ятники, бруківка, технічні вироби, щебінь, камінь бутовий). Видобуток гранітної сировини проводиться із власного родовища – Старобабанівського кар`єру.

Державне підприємство «Підприємство Уманської виправної колонії № 129» спеціалізується на виготовленні швейних виробів (робочий одяг, в тому числі утеплений, постільна білизна, халати, ковдри, матраци, подушки і таке інше). Також підприємство має власний млин, який дає можливість виготовляти борошно пшеничне різного ґатунку.

Підприємства зацікавлені у використанні виробничо-технічного потенціалу і запрошують до співпраці на будь-яких взаємовигідних умовах, а також нададуть для цього всю необхідну інформацію.

При наявності замовлень на виробництво продукції на діючих виробничих площах і з наявним парком технологічного устаткування є можливість збільшити випуск продукції у декілька разів. Дефіциту робочої сили підприємства виправних колоній не зазнавали ніколи.

Повну довідкову інформацію можливо отримати за телефонами:

 

(0472) 33-98-44, 33-98-55, (044) 235-36-18, (04744) 5-21-30, або на сайтах: 


Місто Черкаси, вул. Гоголя, 337 

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa