головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
16-04-2013

До завершення деклараційної кампанії залишилося 15 днів

До 1 травня 2013 року громадянам необхідно подати декларації про майновий стан та доходи, отримані протягом 2012 року. Про це нагадала заступник голови ДПС у Черкаській області Тетяна Проценко.

Зокрема в обов’язковому порядку подають декларації громадяни, які торік отримували заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів в сумі понад 128 760 грн.


Слід звернути увагу і на порядок декларування подарунків від фізичних осіб. В
ідповідно до п. 174.6 ст.174 Податкового кодексу України подарунки оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за правилами, встановленими для майна, що успадковується. «Це означає, що відповідальність за сплату податку на доходи несе особа, яка отримала подарунок. Саме вона зобов’язана включити вартість подарунку до загальнорічного доходу податкової декларації», – зауважила Т.Проценко. Втім, не підлягають оподаткуванню отримані торік подарунки, вартість яких не перевищувала 536,5 грн. (50% мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня 2012 року у розрахунку на місяць). Варто зазначити, що це виключення не стосується подарунків у вигляді грошових коштів будь-яких сум.


«Таким чином,
– підсумувала Тетяна Проценко, – якщо вартість подарунку менша 536 грн. 50 коп. (у розрахунку на місяць), декларувати цей подарунок не потрібно. Якщо сума більша вказаної, потрібно декларувати лише її перевищення».


Також декларації до 1 травня подають і фізичні особи,
які здійснюють незалежну професійну діяльність. При отриманні доходів виключно від провадження незалежної професійної діяльності додатки до декларації можна не заповнювати. Суму податкового зобов’язання особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність, зобов'язана сплатити самостійно до 1 серпня 2013 року. Водночас громадяни, які мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року, подають декларацію протягом 2013 року. Це стосується зокрема осіб, котрі сплачували протягом минулого року за навчання закладам освіти, страхували себе або членів своєї сім’ї, сплачували внески у недержавні пенсійні фонди, перераховували кошти у вигляді пожертвувань неприбутковим організаціям, усиновлювали дітей, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, понесли витрати у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива. 


Всю інформацію про порядок декларування доходів можна отримати на субсайті ДПС у Черкаській області ck.
sts.gov.ua у розділі „Декларування громадянами майнового стану і доходів”.


Декларація надається до податкової інспекції за місцем реєстрації платника. Для зручності громадян з цього року запроваджено сервіс, який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно. Форма декларації з додатками та детальна інструкція щодо її заповнення розміщені у спеціальному банері за адресою http://sts.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2013. Також громадяни можуть скористатися послугами пошти, але варто пам’ятати, що декларацію поштовим відправленням слід надсилати не пізніше 20 квітня 2013 року.


У разі виникнення будь-яких запитань щодо декларування платник
ам слід звертатися за роз’ясненням безпосередньо до податкових інспекцій та сервісних центрів, які на період кампанії декларування працюють у посиленому режимі, за номером спеціальної телефонної лінії 33-91-34 або до кол-центру Міндоходів за номером 0800-501-00-7.

ДПС у Черкаської області  
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa