головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
11-04-2013

За 1 квартал центри обслуговування платників податків Черкаської області надали понад 306 тисяч послуг

Так, надано 27,1 тисяч консультацій, прийнято 255 тисяч звітів, видано 12,9 тисяч реєстраційних номерів облікових карток та внесено зміни до реєстраційних даних, оформлено 11,2 тисячі безкоштовних ключів. 

        

Крім того 4,3 тисячі консультацій та допомогу по заповненню декларацій платники отримали безпосередньо за місцем роботи або проживання в рамках обласного просвітницького сервісу «Швидка податкова допомога». Мобільні бригади у складі податківців, представників інших контролюючих органів, громадських організацій, журналістів місцевих ЗМІ здійснили 152 виїзди у села, на великі підприємства та ринки міст.

        

Нагадуємо, що для платників працюють 22 центри обслуговування при державних податкових інспекціях Черкаської області. Їхніми послугами користуються 67 тисяч платників податків, у т.ч. понад 15 тисяч юридичних та більш ніж 52 тисячі фізичних осіб-підприємців. Центри працюють у будні з 9:00 до 20:00. У суботу клієнтів приймають з 9:00 до 16:00.

        

Також фахівці сервісних центрів консультуватимуть з митного законодавства, а на митних постах області можна отримати актуальну інформацію з податкового законодавства.

        

За словами в.о.голови ДПС у Черкаській області Володимира Коломійця передбачено новації і в обслуговуванні інтернет-користувачів. Відвідувачі постійно діючих інтернет-семінарів на Черкаському інформаційно-діловому порталі www.city.ck.ua отримуватимуть консультації з митного законодавства. За планом, у квітні ц.р. на порталі відбудеться тематична інтернет-конференція. Також про новації податкового та митного законодавства оперативно дізнаватимуться користувачі  місцевих соціальних мереж, зокрема Черкаського форуму forum.ck.ua і Черкаси онлайн. Бажаючі отримуватимуть і консультації.

        

Послуги з оформлення безкоштовних електронних цифрових підписів (ЕЦП) оформлюють на Черкащині відділ та пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані при місцевих державних податкових інспекціях. Тут надають ключі і для митних операцій, а також технічну підтримку раніше виданих «митних» ключів. В рамках проекту «Сучасні податкові сервіси – селу Черкащини!» пересувний пункт оформлення електронних ключів обслуговує клієнтів на місцях за затвердженим графіком виїздів.

 

ДПС у Черкаській області 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa