головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
11-04-2013

Черкаські платники отримали 11,2 тисячі електронних ключів

З початку року власниками безкоштовних цифрових підписів стали 7491 фізичних та юридичних осіб Черкаської області. Їм сформовано понад 11 тисяч посилених сертифікатів. Найактивнішими користувачами залишаються фізичні особи - підприємці та громадяни. Їхня частка у загальній кількості власників ключів становить 75 відс. Про це поінформував заступник голови ДПС у Черкаській області Павло Шпундра. За його словами, з початку роботи відділу реєстрації користувачів при ДПС у Черкаській області Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД для отримання безкоштовної послуги звернулися 17 тисяч черкаських підприємців, які отримали 26,8 тисяч безкоштовних ключів і заощадили завдяки сервісу 13,4 млн. гривень. Загалом по Україні безкоштовні послуги надано більш ніж 297,7 тисячі клієнтам та сформовано 480 тисяч сертифікатів. 

      

П.Шпундра нагадав, що безкоштовні електронні цифрові підписи (ЕЦП) оформлюють на Черкащині відділ та пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані при місцевих державних податкових інспекціях. Тут можна отримати ключі і для митних операцій, а також технічну підтримку раніше виданих «митних» ключів. А віднедавна підприємці регіону мають змогу отримувати ключі на місцях. В рамках проекту «Сучасні податкові сервіси – селу Черкащини!» їх обслуговує за затвердженим графіком спеціальна група для оформлення сертифікатів відкритих ключів ЕЦП. Так, лише під час виїздів до с. Іркліїв Чорнобаївського району та с.Михайлівка Кам’янського району видано понад 100 ЕЦП.

      

Павло Шпундра відмітив, що 10-11 квітня група працюватиме у Канівському і Тальнівському районах області і запропонував місцевим платникам скористатися нагодою, отримати ключі й прозвітувати «електронкою». Також він звернув увагу громадян на можливість заповнювати в електронному вигляді декларацію про майновий стан і доходи. Для користування цією послугою потрібно лише мати електронний ключ та відповідне програмне забезпечення, яке також надається безкоштовно. До речі, останній день подання електронної декларації про майновий стан і доходи за 2012 рік – 30 квітня 2013 року. Форма декларації з додатками та детальна інструкція щодо її заповнення розміщені у спеціальному банері на веб-порталі ДПСУ (http://sts.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2013).

 

 ДПС у Черкаській області  

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa