головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-03-2013

У власників РРО є три місяці для переходу на податкову звітність у режимі «он-лайн»

На Черкащині 160 касових апаратів уже формують електронну стрічку та автоматично передають дані про готівкові операції на сервери податкової служби. Найбільш активними у цьому сенсі є уманські підприємці – їхня частка у загальній кількості «продвинутих» становить 35 відс.

     
Проте число РРО, підключених до системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій через мережу Інтернет зростає надто повільно. «Законодавчі норми, що впроваджують дистанційний моніторинг касових операцій, набрали чинності з 1 січня цього року. І задля необтяжливого переходу до роботи за новими правилами користувачам реєстраторів розрахункових операцій слід дуже оперативно звертатись до сервісних центрів з приводу купівлі або модернізації парку апаратів, адже адаптаційний період відведений на цей процес спливає 1 липня. Штрафи за відсутність електронної стрічки до цього часу не застосовуватимуться», – відзначає заступник голови ДПС у Черкаській області Павло Шпундра. За його словами
в області використовується 7218 реєстраторів розрахункових операцій. Майже 2 тисячі з них – у Черкасах. Підприємцям слід прискорити процедуру переходу на податкову звітність з РРО у режимі «он-лайн» і не відтягувати її до останнього.

      
Цифрова касова стрічка робить процес звітування для власників реєстраторів розрахункових операцій максимально комфортним та зручним, адже завдяки безконтактному спілкуванню з податківцями підприємці не витрачатимуть робочий час на візити до податкової. Більше того нововведення дозволяє заощадити на купівлі сотень кілограмів паперової контрольної стрічки та позбавляє необхідності підприємців зберігати упродовж 3-х років копії чеків. Також це сприяє зменшенню кількості перевірок суб’єктів господарювання.

       

З повним переліком моделей реєстраторів розрахункових операцій, що наразі відповідають вимогам закону і часу та включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на інформаційному порталі органів ДПС  за посиланням http://sts.gov.ua/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62287.html.


ДПС у
Черкаській області  
 
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa