головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-03-2013

Черкаські податківці надали «швидку податкову допомогу» 4,3 тисячам платників

З початку року активізовано роботу обласного просвітницького сервісу «Швидка податкова допомога». Мобільні бригади у складі податківців, представників інших контролюючих органів, громадських організацій, журналістів місцевих ЗМІ здійснили 152 виїзди у села, на великі підприємства, на ринки міст. 3130 платників отримали за місцем роботи або проживання податкові консультації і допомогу, одній тисячі ста п’ятдесяти восьми платникам – допомогли скласти декларації.      

       
За словами в.о. голови ДПС у Черкаській області Володимира Коломійця виїзди бригад в рамках обласного просвітницького сервісу «Швидка податкова допомога» себе виправдовують. Так, лише за два місяці цього року досягнуто приросту надходжень з податку на доходи фізичних осіб (темп – 113,1 відс., додаткові надходження 24,2 млн.грн.), плати за землю (темп – 108,8 відс., додаткові надходження 4,6 млн.грн.). Показовим є приріст надходжень єдиного податку (темп – 265,4 відс., додатково надійшло 19,4 млн. гривень). «Але головним є те, що зростає обізнаність і добросовісність платників. Як зазначають члени мобільних бригад, у більшості, пересічні черкащани знають Податковий кодекс України і уміють застосовувати його положення при визначенні порядку оподаткування своїх доходів, застосування пільг, складення та подання декларацій. Це дуже важливий показник», – підкреслив В.Коломієць. Він порадив жителям області не упускати можливості отримувати фахові податкові консультації за місцем проживання або роботи. Також громади і крупні підприємства можуть «замовити» виїзні консультації, звернувшись до керівництва місцевих податкових інспекцій. 

       
Нагадаємо: сервіс працює півтора року. Його завдання – навчання пересічних громадян основ податкового законодавства, надання практичної допомоги по застосуванню положень законодавства на практиці, широке висвітлення новітніх податкових сервісів і пропагування їх застосування. Торік відбулося 1030 виїздів,  «швидку податкову допомогу» отримали б
лизько 12,5 тисяч осіб.

 

ДПС у Черкаській області  

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa