головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-03-2013

За результатами перевірок справляння податку на доходи фізичних осіб до бюджету надійшло 285 тисяч гривень

З початку року податківцями області проведено 43 перевірки щодо нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Сорок одна з них виявила порушення. Донараховано 1,230 млн.грн. податку, до бюджету надійшло 285 тис. гривень.

Так, смілянському підприємству – продавцю будівельних матеріалів завдяки «забудькуватим» посадовцям нарахована пеня та штрафні санкції в сумі 153,1 тис.грн. за прострочення встановлених термінів перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. Платіжні доручення на перерахування податку надавались до банківської установи несвоєчасно та на неповну суму. Крім того виявилось, що керівництво підприємства заборгувало своїм працівникам майже 200 тисяч гривень заробітної плати.


Через несвоєчасну сплату податку і зарплатні борги притягнуто до відповідальності посадовців підприємства фінансової сфери обласного центру. За несвоєчасну сплату податку «фінансистам» нарахована пеня та застосовані штрафні санкції в сумі 41 тис.грн. Керівництво зобов’язано погасити борги по заробітній платі в сумі 58,6 тис.грн.

 

Матеріали перевірки обох підприємств направлені до органів прокуратури та інспекції праці для вжиття заходів прокурорського реагування.

 

Серед порушників справляння податку на доходи фізосіб – уманське сільськогосподарське підприємство. Перевірка виявила факт використання сільгоспвиробниками палива не за призначенням (порушено статті 164, 167 - 168 Податкового кодексу України). Також у порушення податкового законодавства та законодавства про працю на підприємстві неофіційно працювало 6 осіб. Донараховування за результатами перевірки склали 15,5 тис.грн.

         

«Частка податку на доходи фізичних осіб у місцевих бюджетах становить до 70 відсотків. І сплата цього податку є по суті віддзеркаленням ставлення кожного платника до бюджету своєї громади, до нашого краю та своїх земляків, до майбутнього своєї родини і дітей», – прокоментував в.о.голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він зауважив, що податкова служба у посиленому режимі працює з несвідомими керівниками підприємств і громадянами до забезпечення своєчасної і у повному обсязі сплати податків, остаточної ліквідації зарплатних боргів і глибокого усвідомлення кожним конституційного обов’язку та соціальної відповідальності перед громадою.

 

ДПС у Черкаській області  

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa