головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
28-02-2013

На Черкащині скоротилися перевірки підприємців, які працюють з касовими апаратами

 Торік податківці перевірили лише 471 підприємство  малого бізнесу, яке застосовує реєстратори розрахункових операцій, що майже у 2  рази менше, ніж  у 2011 році. Водночас зменшено в 2,4 раза порівняно з 2011 роком і суми донарахованих штрафних санкцій до порушників. У минулому році за виявлені порушення до суб’єктів господарювання застосовано 1,7 млн.грн. штрафних санкцій, що на 2,4 млн. грн. менше, ніж у попередньому році.

У січні ц.р. податковими органами області проведено 3 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки у готівковій формі із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Порівняно з січнем минулого року їх кількість скоротилася у 11 разів,  або на 30  перевірок.

«Такі перевірки є крайнім засобом впливу на недобросовісних суб’єктів господарювання. До того ж,  більшість з них проводиться за заявами громадян або за інформацією інших державних органів про наявність правопорушень на господарських об’єктах платників податків», – зазначив заступник голови ДПС у Черкаській області Павло Шпундра.

Нагадаємо, що з 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання,  які використовують РРО, змінено порядок подання звітності. Інформація про використання реєстраторів розрахункових операцій повинна передаватися до органів державної податкової служби на базі технології, розробленої Національним банком України, дротовими та бездротовими  каналам зв`язку (Інтернет). Електронне звітування надає можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, та дозволяє звести до мінімуму перевірки таких платників.

Для суб’єктів господарювання існує два способи для виконання вимог законодавства: шляхом придбання нової касової техніки, а саме РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або шляхом доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних. Заступник голови ДПС у Черкаській області П.Шпундра наголосив, що реєстрації в податкових органах та застосуванню при проведенні розрахунків підлягають лише ті реєстратори розрахункових операцій, включені до Державного реєстру РРО. Вказаний реєстр, затверджений наказом ДПС України від 21.12.2012 р. №1159,  можна переглянути на інформаційному порталі ДПС України за наступним посиланням: http://sts.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/53992.html.  

Не зволікайте – переходьте на електронне звітування! Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

 
ДПС у Черкаській області  

 

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa