головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
28-02-2013

Після співбесід з податківцями майже 300 черкаських роботодавців підвищили зарплату працівникам, дев’ятеро – погасили зарплатні борги

Внаслідок підвищення рівня заробітної плати місцеві бюджети цього року  додатково отримали понад 98 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб; майже 200 тисяч гривень цього податку надійшло до бюджетів після погашення роботодавцями заборгованості з виплати заробітної плати.

Спільно з органами влади на місцях податківці поспілкувалися з керівниками 222 підприємств та 104 фізичними особами - підприємцями, які виплачували зарплату меншу за законодавчо встановлений мінімальний розмір або значно нижчу за середню по регіону. Вісімдесят три відсотки роботодавців дослухались до аргументів та виправили ситуацію.

Дев’ятеро обласних підприємств – боржників з виплати заробітної плати погасили борги в сумі 1,1 мільйони гривень. Так, отримали довгоочікувану зарплату працівники двох держпідприємств на загальну суму 86,3 тис.грн.

«Заходи, направлені на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати усім працівникам і ліквідацію зарплатних боргів – це не просто вагоме джерело наповнення місцевих бюджетів, це вирішення долі людей», – прокоментував в.о.голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він зауважив, що податкова служба у посиленому режимі працює з несвідомими керівниками підприємств і підприємцями до остаточної ліквідації зарплатних боргів і глибокого усвідомлення кожним працедавцем конституційного обов’язку та соціальної відповідальності перед громадою.

Про злісних порушників податківці інформують органи прокуратури. Так, з початку року передано 20 справ по підприємствах, керівники яких виплачували невиправдано низьку зарплату. За наслідками реагування органів прокуратури підвищили рівень виплати зарплати 15 підприємств; до бюджету додатково надійшло 6,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Також до прокуратури передано матеріали по 3 підприємствах, які заборгували своїм працівникам понад 212 тисяч гривень заробітної плати.


ДПС у Черкаській області  

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa