головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
20-02-2013

У День закоханих податківці й волонтери роздавали валентинки, смачну випічку і вручали призи переможцям конкурсів «BigLoveFest»

Рівно о 12-00 год. 14 лютого податківці влаштували грандіозне зізнання в коханні платникам Черкащини.

У кожному районі області пройшов податковий флешмоб, присвячений цьогорічній деклараційній кампанії.  Близько 500 моберов з числа податківців та груп підтримки (студенти, школярі, ветерани податкової служби, місцеві підприємці, члени громадських організацій) роздавали деклараційні «валентинки», календарі від редакції журналу «Вісник податкової служби України», нагадували черкащанам про терміни декларування, про доходи, які підлягають декларуванню, розповідали про порядок подання декларації, терміни сплати податку на доходи фізичних осіб та популяризували можливість подати електронні декларації.

В Черкасах і Чигирині студенти утворили «пульсуюче» серце. У Христинівці перехожі разом з валентинками отримали цукерки та солодку здобу у вигляді сердець. Декларувати доходи христинівчан закликали плакати «На ситий шлунок – задекларуй подарунок», а вигуки моберів «З’їж на здоров’я – задекларуй з любов’ю», «Декларуй – Україну годуй», «Випічка і кохання – сприяє декларуванню» створили атмосферу позитиву та надали змісту події. Яскравий плакат «Декларуй доходи вчасно! Декларуй з любов’ю», зроблений працівниками ДПІ у Черкаському районі прикрасив Білозірську сільську раду. Веселі шоу за участі школярів, їхніх батьків та вчителів зробили смілянські, маньківські й тальнівські заводії деклараційного руху.

Податкова ініціатива і робота моберів здобули позитивну оцінку учасників флешмобу і перехожих: це було доречно, зроблено від щирого серця і викликало приємні емоції.

Корсунчанка пані Марія: «Дуже приємно, це сьогодні моя перша валентинка і така оригінальна. Дякую податківцям за творчий підхід до своєї справи».

«Корисну роботу ви виконуєте, – зазначив про мету акції директор Чигиринського технікуму УНУС Сергій Коцуренко, – Донести до кожного інформацію, потрібну і цікаву, необхідно. Адже тільки неухильне виконання кожним свого конституційного обов’язку сприятиме розвитку державності та укріпленню економічного стану нашої держави».

«Я до сьогоднішнього дня нейтрально сприймав День Святого Валентина. Але дивлячись, яке державна податкова служба утворила дійство, я не тільки тепер буду його святкувати, але й декларувати доходи саме в цей день», – зізнався черкасець Василь К.

Шполянин, пенсіонер Олег Володимирович Коваленко хвилин схвально і з захопленням спостерігав за проведенням заходу від початку до кінця. Особливо його вразило тепле, дружнє та веселе обставлення місцевими податківцями роз’яснення серйозних питань.

Також податківці не залишили поза увагою фестиваль закоханих «BigLoveFest», який відбувся у черкаській Долині Троянд. Переможці конкурсів з приємним подивуванням отримали в якості призів «деклараційні» футболки, ручки та пакети від ДПС у Черкаській області. 

 
ДПС у Черкаській області
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa