головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
11-02-2013

З нагоди ювілею черкаська податкова міліція прозвітувала про результати роботи і відзначила кращих співробітників

П'ятнадцять років тому 5 лютого Верховною Радою України було внесені зміни і доповнення до Закону України „Про державну податкову службу в Україні”, згідно з якими у складі органів ДПС з’явилася податкова міліція.

З цієї нагоди в актовій залі ДПС у Черкаській області відбулось урочисте зібрання управління податкової міліції області. Вітаючи співробітників, перший заступник голови – начальник УПМ ДПС в області Сергій Віннік зазначив, що з моменту утворення податкові міліціонери гідно виконують важливу місію – упередження економічної злочинності. Він відмітив, що наявні результати роботи обласної податкової міліції посвідчують успішну боротьбу з податковими правопорушеннями в регіоні, а також постійну готовність колективу до виконання важливих завдань. С.Віннік побажав співробітникам податкової міліції принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, наснаги та наполегливості та успіхів у роботі.

Важливою подією для податкової служби та для Черкащини в цілому назвав в.о. голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць утворення 15 років тому у складі органів ДПС податкової міліції. Він підкреслив, що саме тоді податкова служба стала найпотужнішим серед інститутів в Україні. В.Коломієць відмітив, що у витоків податкової міліції на Черкащині та й в Україні стояв Володимир Чалий, який дуже багато зробив для становлення і розвитку податкової служби області. Вписали свої рядки у розвиток податкової міліції і податкової служби Черкаської області В.Резніченко, Ю.Власенко, Ю.Осміловський, С.Зубрицький, С.Плакущий., П.Василенко,  Є.Біблів, О.Дзісяк.

Наразі результатами роботи очолюваного С.Вінніком колективу податкової міліції можна пишатися. За два останні роки обласна податкова міліція зробила значний прорив у роботі. А надходжень до державного бюджету податкові міліціонери забезпечили стільки, скільки за всі попередні роки. «Одним з найкращих підрозділів є підрозділ фізичного захисту. Прекрасна оперативна робота. Добре працюють слідчі», –  відмітив В.Коломієць. Він подякував  працівникам податкової міліції за звитягу і побажав, щоб їхня служба була менш небезпечною, щоб усі вони були здорові, у сім’ях панували мир і злагода, а вдома нехай вірно чекають кохані жінки.

З нагоди ювілею були вручені нагороди. Так 55 податкових міліціонерів отримали нагрудний знак «Гідність та честь», 96 вручено пам’ятну медаль «15 років податковій міліції». Серед нагороджених – начальник УПМ ДПС в області Сергій Віннік та його заступники, начальник ГВПМ ДПІ у м.Черкасах Тарас Білокінь, начальник ВПМ Уманської ОДПІ Сергій Мельник, начальник ВПМ Золотоніської ОДПІ Олег Олексієнко та начальник ВПМ Корсунь-Шевченківської МДПІ Вадим Дробот.

ДПС у Черкаській області
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa