головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
30-01-2013

ДПС у Черкаській області дякує усім платникам податку на додану вартість, які прозвітували «електронкою»

Наразі загальна чисельність юридичних осіб - платників  ПДВ області, що звітували за грудень засобами мережі Інтернет становить 4305 або 99,4%. 590 великих та середніх підприємств стовідсотково звітують з податку на додану вартість у електронному вигляді.

Як зауважує заступник голови ДПС у Черкаській області Павло Шпундра, переваги звітування засобами телекомунікаційного зв’язку визнали майже усі юридичні особи. Проте стабільно активно і на високому рівні платники звітують засобами мережі Інтернет лише з податку на додану вартість. Загальний показник подання податкової звітності в електронному вигляді залишається на рівні 36 відс. П.Шпундра закликав платників податку на прибуток змінити цю тенденцію і 100 – відсотково прозвітувати з податку на прибуток «електронкою».

Нагадуємо: граничний термін подання декларації з податку на прибуток за підсумками фінансово-господарської діяльності підприємств за 2012 рік - 11 лютого 2013р. Декларація за 2012 рік подається за зміненою формою. Зміни затверджено наказом Міністерства фінансів України №1281 від 05.12.2012  ”Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України”. З наказом можна ознайомитися на  інформаційному порталі ДПС України: http://sts.gov.ua/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62200.html.   

Фахівці ДПС у Черкаській області очікують відображення кожним платником податку на прибуток у річній декларації реальних обсягів діяльності та задекларовану до сплати реальну суму податку. Тож задля запобігання так званих «технічних» помилок у деклараціях та недопущення будь-яких ризиків зацікавленим платникам пропонується звертатися за детальними консультаціями та практичною допомогою по заповненню декларації до центрів обслуговування платників податків за місцем реєстрації.

ДПС у Черкаській області
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa