головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
30-01-2013

На Черкащині відбувся податковий флешмоб

Нагадати підприємцям, які використовують касові апарати, про підключення до «електронної стрічки», громадськості – про запровадження дистанційного  моніторингу касових операцій та усім зацікавленим мешканцям області – про електронні податкові сервіси: таку ціль поставили перед собою організатори флешмобу.

Мобери, податківці і волонтери з числа студентів, учнів податкових класів та членів місцевих податкових ветеранських організацій висвітлили  «РРО-меседжі», серед яких: обов’язковість з 1 січня застосування РРО з контрольною стрічкою; податківці до 1 липня не штрафуватимуть за неподання РРО - звітності в електронній формі; податкова служба веде перемовини з сервісними центрами щодо формування реальної (не завищеної) ціни на переобладнання РРО; адекватна відповідь підприємців – підключення до «електронної стрічки».

Учасники заходу поширювали листівки, пояснювали зацікавленим перехожим особливості нововведення, збирали відгуки і інтерв’ю за темами «Яка ваша думка щодо введення дистанційного моніторингу касових операцій?», «Оберіть: податкові перевірки чи новий безконтактний формат контролю?».

В Черкасах студенти з викликами «Ура!!! РРО!!!» водили хоровод разом з відвідувачами Хрещатик-Сіті, а у Христинівці читали реп під акомпанемент старезної рахівниці.

«Ми вперше брали участь в такому заході і нам дуже сподобалося. Це була досить цікава просвітницька акція. Приємно, що нас нормально сприйняли підприємці», – розповіли дві Ганни, моберки зі Сміли, учениці 11 класу школи-коледжу №3. 

«Консультації на свіжому повітрі мені подобаються, а відношення податківців до громадян ввічливе та професійне. Дякую за креативність нашим інспекторам» зазначив респондент акції у Корсунь-Шевченківському Володимир Стриж.

Кам’янський підприємець, платник єдиного податку Світлана Романча, відмітила, що такий спосіб роз’яснення законодавства є цікавим і запропонувала наступний флешмоб присвятити «єдинникам», які торгують на ринках: «Хотілось би, щоб так же невимушено роз’яснювали і нам питання стосовно провадження господарської діяльності на території ринків».

«Це було цікаво і весело!», - підсумувала шестирічна христинівчанка Діана Найда, наймолодша з моберів.

Найбільше враження на підприємців справили надані податковими органами шість місяців адаптаційного періоду. Найактуальнішим питанням було: «Чи буде податкова взагалі застосовувати штрафні санкції у разі відсутності Інтернету і можливості передати звіт в електронному вигляді? Чи можливо в такому випадку надати звіт в паперовому вигляді?»

Перший цього року податковий флешмоб відбувся в обласному і усіх районних центрах та у м.Ватутіне. Захід тривав 40 хвилин. Загальна чисельність моберів і груп підтримки склала близько 400 осіб. Найважливіше досягнення заходу – всі випадкові і невипадкові учасники дійства повернулись до своїх справ у гарному настрої.

 
ДПС у Черкаській області
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa