головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
23-01-2013

Черкаські податківці оголосили 2013 рік - роком тотальної легалізації і працевлаштування молоді

       Про це заявив в.о. голови ДПС у Черкаській області В.В.Коломієць під час традиційного щомісячного звіту про результати роботи з легалізації виплати заробітних плат і зайнятості населення та щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

        Зокрема він розповів, що торік на Черкащині після податкових перевірок працевлаштовано 2850 найманих працівників. Ці люди тепер отримують реальну заробітну плату і соціальний захист. Легалізовано 6204,2 тис. гривень доходів, донараховано 928,43 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 1465 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, взяті на облік як приватні підприємці із сплатою 198,3 тис. грн. податків.

        «Це ганебне явище, коли людина не може забезпечити гідне життя своїй родині за рахунок офіційної зарплати. Проте куди небезпечніше для суспільства нехтувати порушенням прав молоді – вчорашніх студентів і школярів на офіційну працю, отримання достойної заробітної плати і сплати податків з цієї зарплати.         Розпочинаючи кампанію легалізації і працевлаштування молоді, ми не просто підтримуємо дітей, які можуть і готові працювати, проте не знаходять підтримки у роботодавців, не лише допомагаємо їхнім батькам, які чимало вклали у становлення і освіту. Це – інвестиції у стосунки між державою і молодими громадянами. Це важливе соціально-економічне питання», – наголосив В.Коломієць.

       Обласними податківцями уже розроблено відповідну програму. Заплановано, що навчальні, інформаційні та контрольні заходи відбуватимуться за участі громадських організацій і представників засобів масової інформації. Хід кампанії та її поточні результати широко оприлюднюватимуться. Черкащанам, які мають відомості щодо неофіційного працевлаштування, заниження заробітної плати, зарплатні борги, безпричинне звільнення та ін. порушення прав працюючої молоді пропонується обов’язково повідомляти про це за номером телефону «гарячої лінії» (0472) 33-91-34. Робота лінії та оперативне вирішення питань, поставлених абонентами, перебуває під особистим контролем в.о. голови ДПС у Черкаській області В.В.Коломійця.

       Загалом за 2012 рік податківці провели 219 перевірок роботодавців – юридичних та фізичних осіб, за якими донарахували до бюджету 7739,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. До бюджету надійшло 2021,5 тис. гривень.

 
        ДПС у Черкаській області
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa