головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
16-01-2013

Черкащан привчають звітувати про доходи в електронній формі

У результаті вжитих Державною податковою службою України протягом 2012 року заходів з популяризації та вдосконалення системи електронного декларування, запровадження електронних сервісів, з точки зору міжнародних експертів, досягнуто позитивної оцінки якості як податкової служби, так і інвестиційної привабливості України.

Водночас під час визначення міжнародних рейтингів враховуються також і показники впровадження електронного звітування та електронних сервісів в інших державних установах та відомствах, таких як Державна податкова служба статистики України, Пенсійний фонд та інші. Так, за результатами звірки з’ясувалося, щодо до Пенсійного фонду засобами телекомукаційного зв’язку надсилає звітність лише 51 відсоток кількості платників, які звітують до Державної податкової служби України. Тобто, є платники, які маючи усі можливості для подання звітності в електронній формі (технічне забезпечення, програмне забезпечення, ключі електронного цифрового підпису, мережу Інтернет) продовжують подавати звітність до Пенсійного фонду у паперовому вигляді.

Тож закликаємо усіх платників Черкаської області, які мають ключі електронного цифрового підпису і надсилають податкову звітність засобами телекомукаційного зв’язку звітувати «електронкою» також і до Пенсійного фонду України та Державної служби статистики. Тим, хто досі не надсилає звітність з використанням посилених сертифікатів відкритих ключів, необхідно оперативно отримати ключі, звернувшись до регіонального відділення Центру сертифікації (м.Черкаси вул. Хрещатик, 235, каб. 108-109 телефон (0472) 33-91-80) та подавати електронну звітність до контролюючих органів, установ та відомств. Звертаємо увагу: найближчим часом відкриються пункти реєстрації користувачів в Умані, у Золотоноші та Звенигородці. Пункти працюватимуть при відповідних місцевих державних податкових інспекціях.

Також звертаємо увагу: на виконання спільного Наказу Міністерства юстиції України та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 20.08.2012 №
 1236/5/453 «Про затвердження нових вимог до форматів, структури та протоколів, що реалізуються у надійних засобах електронного цифрового підпису» ДПС України розробила програмне забезпечення «Інформаційного порталу органів ДПС» по обробці та прийому електронної звітності платників податків з використанням нових форматів. При прийнятті звітності з використанням посилених сертифікатів відкритих ключів відповідно до нових форматів необхідно під час формування в заголовку транспортного документа у полі CERTYPE  вказати ознаку UA1. Додатково повідомляємо, що паралельно органами ДПС буде здійснюватись приймання звітності, підписаної посиленими сертифікатами відкритих ключів (до закінчення терміну їх дії),  які видані акредитованими центрами сертифікації ключів раніше.
      
 Державна податкова служба у Черкаській області
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa