головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
19-12-2012

Після співбесід з податківцями майже 2,7 тисяч черкаських роботодавців підвищили зарплату, 55 – погасили зарплатні борги

 Внаслідок підвищення рівня заробітної плати місцеві бюджети цього року додатково отримали понад 4,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. 1,2 мільйонів гривень цього податку надійшло до бюджетів після погашення роботодавцями заборгованості з виплати заробітної плати.

Упродовж 11 місяців ц.р. податківці Черкаської області поспілкувалися з керівниками 2106 підприємств та 938 фізичними особами - підприємцями, які виплачували зарплату меншу за законодавчо встановлений мінімальний розмір або значно нижчу за середню по регіону. 88 відс. роботодавців дослухались до аргументів податкової служби та виправили ситуацію.


Після заслуховування керівників підприємств – боржників з виплати заробітної плати погасило борги 55 підприємств в сумі 10,5 мільйонів гривень. Зокрема отримали довгоочікувану зарплату працівники двох держпідприємств на загальну суму 1,8
млн.грн.

«Заходи, направлені на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати усім працівникам і ліквідацію зарплатних боргів – це не просто вагоме джерело наповнення місцевих бюджетів, це вирішення долі людей», – прокоментував в.о.голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він зауважив, що виконання цього завдання, забезпечення соціальних гарантій є громадським критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях, а також покажчиком дієздатності і ефективності місцевих податкових органів. Тож податківці у посиленому режимі і надалі працюватимуть з керівниками підприємств та підприємцями, які відверто ігнорують законодавство про працю і відповідно податкове законодавство.


Про злісних порушників податківці інформують органи прокуратури. Так, з початку року до органів прокуратури передано 224 справи по підприємствах, керівники яких виплачували невиправдано низьку зарплату. За наслідками реагування органів прокуратури підвищили рівень виплати зарплати 132 підприємства; до бюджету додатково надійшло 246,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Також до прокуратури передано матеріали по 42 підприємствах, які заборгували своїм працівникам майже 7 мільйонів гривень заробітної плати.

 
ДПС у Черкаської області
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa