головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
05-11-2012

Волонтери поширюють знання про репродуктивне здоров’я молоді

Сьогодні на фоні демографічної кризи особливої актуальності набуває питання збереження репродуктивного здоров'я молоді. Ця проблема нині є однією із пріоритетних проблем нашого суспільства, адже особливу стурбованість викликає розповсюдженість серед молоді ВІЛ-інфекції та інших хвороб, які впливають на народжуваність дітей, сумна статистика зі збільшення кількості абортів, а також тотальна необізнаність молоді з питань планування сім’ї, ранніх статевих стосунків. У школі ці теми не користуються «популярністю», хоча саме тут повинна починатися планомірна робота з підвищення відповідальності учнівської молоді за своє життя та здоров’я.


Отож, нині є важливим питання активізації пропаганди здорового способу життя серед молодих та формування у них навиків планування сім'ї. Минулого четверга, у професійному ліцеї, в рамках волонтерського проекту "Молодь за здоров’я!", міським молодіжним центром було проведено семінар для учнівської молоді "Збереження репродуктивного здоров'я молоді". Ініціаторами та організаторами заходу виступила сама молодь - волонтери молодіжного центру: Ольга Лісковець, Вікторія Вовк (ЗОШ № 5), Юлія Романенко, Людмила Мосєєва (ЗОШ № 6), Аліна Кириченко (гімназія), Єлизавета Лісковець (санаторна школа).


Основним завданням, яке ставили перед собою організатори цього заходу, було прагнення провести цікаву та корисну просвітницько-інформаційної акцію у питанні активізації пропаганди збереження репродуктивного здоров'я, привернення уваги молоді до вирішення проблеми ранніх дошлюбних статевих відносин, небезпек переривання вагітності у підлітковому віці,  планування сім'ї. Важливим було те, що волонтери закликали молодь усвідомлювати свою відповідальність за всі кроки, які вони вчиняють і як це впливатиме на їх життя та здоров’я.


Перед учнями ліцею виступив також лікар-дерматовенеролог ЦРЛ, Побиванець Віталій Григорович, який демонстрував презентацію, присвячену проблемам поширення у молодіжному середовищі венеричних захворювань та закликав молодь бути відповідальними за своє здоров’я та вчасно звертатися за допомогою.


На завершення заходу всі учасники отримали корисну та цікаву інформацію у вигляді буклетів "Пам’ятки для закоханих" та “Запланований вибір”, отриману від Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, та мали можливість розповсюдити цю друковану продукцію серед своїх друзів та знайомих.


Отже, було зроблено перший крок на шляху привернення уваги молоді до необхідності турбуватися про своє здоров’я, зважувати свої рішення та звертатися за допомогою до фахівців. Далі волонтери планують проведення подібних заходів в інших навчальних закладах міста.

 

Оксана Черв’якова, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді

 
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa