головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
09-07-2012

Закон "Про екстрену медичну допомогу" забезпечить формування на Україні якісної системи її надання

Напередодні парламентських канікул депутати ухвалила Закон «Про екстрену медичну допомогу». Як зазначив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Віктор Корж, цим законом закладено засади створення, функціонування і розвитку системи екстреної медичної допомоги, яка буде задіяна, у тому числі й під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

На думку народного депутата, функціонування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, дозволить поліпшити координацію дій всіх рятувальних служб Україна. «Подібна система вже багато років діє в країнах Євросоюзу, і дуже добре себе проявила. Всі виклики як за телефоном 102 так і за телефоном 112 будуть безкоштовними».
Віктор Корж наголосив, що цей законопроект, який розроблено в комплексі з іншими законопроектами щодо реформування системи надання медичних послуг в Україні, поступово дадуть змогу зробити медичну допомогу в Україні більш мобільною та наближеною до пацієнта, «дозволить Україні забезпечити світовий стандарт роботи «швидкої допомоги», і не лише врятувати життя тисяч людей, а й частково відновити довіру громадян до вітчизняної системи охорони здоров'я».

Законом також передбачено, що відмова у можливості здійснення передачі та прийняття викликів екстреної медичної допомоги забороняється і тягне для осіб, які її допустили чи здійснили, відповідальність, визначену законом.
В Харкові, зокрема, сьогодні відпрацьовується схема функціонування Єдиної інформаційної системи, яка дозволяє відслідковувати пересування всіх автомобілів екстреної допомоги, визначати оптимізувати роботу бригад, відправляючи на виклик автомобіль, який найближче знаходиться до пацієнта, незалежно від «приписки» до певного району. Це також дозволяє у складних випадках отримати лікарями консультації, передати результати екстреного обстеження пацієнта для прийняття невідкладних рішень», - підкреслив народний депутат коментуючи прийнятий законопроект.
Він підкреслив, що впровадження сучасних технологій - загальна політика влади і наполеглива вимога Президента України.

Крім того, закон передбачає, що відділення екстреної медичної допомоги є структурним підрозділом багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, в якому цілодобово забезпечується надання допомоги пацієнтам, доставленим бригадами медичної допомоги або іншими особами, а також пацієнтам, які звернулися за невідкладною медичною допомогою особисто.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa